Wybierz region

Wybierz miasto

  Adrian Małecki ma inne plany

  Autor: Waldemar Wojtkowiak

  2005-02-11, Aktualizacja: 2005-02-10 20:15

  Nie wiadomo w jakim składzie w niedzielnym (godz. 17.00) spotkaniu EBL w Krakowie przeciwko Wiśle zagrają podopieczni Piotra Barana. Klub z Inowrocławia w ostatnim czasie boryka się ze sporymi problemami ...

  Nie wiadomo w jakim składzie w niedzielnym (godz. 17.00) spotkaniu EBL w Krakowie przeciwko Wiśle zagrają
  podopieczni Piotra Barana.


  Klub z Inowrocławia w ostatnim czasie boryka się ze sporymi problemami finansowymi. Kujawy opuścił już Brandon Brown, który przeniósł się do ligi greckiej. Na środowy mecz w Pucharze Ligi z Turowem Zgorzelec nie pojechali Adrian Penland i Marko Djurić, którzy ciągle czekają na zaległe pieniądze.


  Trener Baran mając do dyspozycji 6-7 graczy nie ma łatwego życia. Działacze jak zapewniają robią wszystko, by wzmocnić zespół. Ostatnio nawet pojawiło się nazwisko byłego gracza Noteci Huberta Radke, który obecnie występuje w włocławskim Anwilu. Jednak po dojściu Duszana Jelicia, jego szanse na grę poważnie zmalały.


  Bez Małeckiego z Turowem


  Dopiero w poniedziałek (godz. 18.00), a nie jak planowano w sobotę swoje spotkanie rozegra bydgoska Astoria.


  W „Łuczniczce” rywalem podopiecznych Wojciecha Krajewskiego będzie Turów Zgorzelec. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, tym bardziej, że oba zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli.


  Bydgoscy szkoleniowcy nie będą mogli skorzystać z usług Zbigniewa Białka, który jest kontuzjowany. Na pewno w barwach Astorii nie zobaczymy Adriana Małeckiego.
  „Rozmawiałem z nim i okazało się, że ma on inne plany. Nikogo nie możemy zmuszać do gry w naszym zespole” - powiedział nam dyrektor Astorii, Zbigniew Słabęcki.


  Daleki wyjazd Polpak


  Występujący na co dzień w koszykarskiej I lidze świecki Polpak wyjeżdża do Tarnobrzegu na pojedynek (niedziela, godz. 17.00) z Siarką. Faworytem tego spotkania są goście i ewentualne zwycięstwo okupujących doły tabeli gospodarzy byłoby sporą sensacją.


  „Chcemy podtrzymać dobrą passę. Jesteśmy wiceliderem i nie możemy sobie pozwolić na wpadki” - powiedział Tadeusz Gzella, II trener Polpaku.

  Sonda

  Czy na niektórych stacjach benzynowych w Bydgoszczy sprzedaje się paliwo "chrzczone" wodą?

  • tak (94%)
  • nie (6%)