Wybierz miasto

MP kulturystów Okręg bez medali

Autor: am

2000-05-22, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

W Białymstoku odbyły się XIV mistrzostwa Polski w kulturystyce mężczyzn. W zawodach uczestniczyło także czterech przedstawicieli naszego okręgu. Nasi zawodnicy w tym roku nie wywalczyli medalu.

W Białymstoku odbyły się XIV mistrzostwa Polski w kulturystyce mężczyzn. W zawodach uczestniczyło także czterech przedstawicieli naszego okręgu. Nasi zawodnicy w tym roku nie wywalczyli medalu. Nabliżej podium był Mieczysław Nowacki (CSR Toruń), który w kategorii do 80 kg był czwarty. Ponadto szóste miejsca zajęli: Marcin Maćkowski (Budokan Bydgoszcz) w kat. do 70 kg oraz Jarosław Makowiecki (Efekt Toruń) w kat. do 80 kg. Siódmą lokatę zajął Janusz Górnowicz z Torunia w kat. do 70 kg.
    Tytuły mistrzowskie zdobyli: do 65 kg - G. Sochacki (Goliat Głogów); do 70 kg - T. Błaziak (Paco Lublin); do 75 kg - G. Ozga (Krisbut Myszków); do 80 kg - H. Olborski (Filon Warszawa); do 90 kg - B.n Szczotka (Krisbut); powyżej 90 kg - A. Maszewski (Krisbut).