Wybierz region

Wybierz miasto

  Samobójstwo po eksmisji

  Autor: piet

  2000-05-18, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  50 - letni mężczyzna popełnił samobójstwo przed budynkiem, z którego kilka dni wcześniej został eksmitowany. Zygfryd L. powiesił się na podwórku posesji przy ul. Studziennej w Tucholi.

  50 - letni mężczyzna popełnił samobójstwo przed budynkiem, z którego kilka dni wcześniej został eksmitowany. Zygfryd L. powiesił się na podwórku posesji przy ul. Studziennej w Tucholi. W poniedziałek nad ranem ciało mężczyzny odkrył jego dorosły syn.
  - To było samobójstwo. Wykluczyliśmy udział osób trzecich. Do tego desperackiego kroku skłoniła mężczyznę najprawdopodobniej eksmisja jaka miała miejsce kilka dni wcześniej - mówi komisarz Jarosław Piotrowski, komendant powiatowy policji w Tucholi.
  W ubiegłą środę Zygfryd L. decyzją sądu został wyeksmitowany z mieszkania przy ul. Studziennej.
  - Małżeństwo L. było po rozwodzie. Do czasu eksmisji mieszkali razem. Zygfryd L. najprawdopodobniej nie wywiązywał się z nałożonych przez sąd obowiązków - tłumaczy podkom. Jacek Krawczyk z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.
  Jak udało nam się ustalić, mężczyźnie proponowano pobyt w schronisku dla bezdomnych. Zamieszkał jednak u swojego brata. Zygfryd L. pracował jako woźny w jednej z tucholskich szkół. Nie był notowany przez policję.

  Sonda

  Czy na niektórych stacjach benzynowych w Bydgoszczy sprzedaje się paliwo "chrzczone" wodą?

  • tak (94%)
  • nie (6%)