366 uczniów z regionu otrzyma stypendia w ramach marszałkowskiego projektu „Humaniści na start” [lista nazwisk]

Znamy listę 366 uczniów z regionu, którzy otrzymają stypendia w ramach marszałkowskiego projektu „Humaniści na start”. Wysokości wsparcia to nawet pięćset złotych miesięcznie.

- To trzeci w naszym regionie projekt stypendialny wspierający zdolną młodzież. Adresujemy go do uczniów uzdolnionych w dziedzinie nauk humanistycznych. Pozostałe dwa programy zadedykowaliśmy osobom osiągającym sukcesy w przedmiotach ścisłych oraz uczniom szkół zawodowych i techników – wkrótce poznamy wyniki tych naborów ­– mówi marszałek Piotr Całbecki.

Nabory o stypendium do wszystkich trzech marszałkowskich programów stypendialnych, które finansowane są w oparciu o środki z naszego Regionalnego Programu Operacyjnego, odbyły się we wrześniu. W projekcie „Humaniści na start” o wsparcie mogli się ubiegać uczniowie dwóch ostatnich klas szkół podstawowych, klas gimnazjalnych lub liceów, którzy uzyskali dobre oceny w zakresie nauk humanistycznych oraz osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

W roku szkolnym 2018/2019 zarząd województwa zdecydował o przyznaniu wsparcia 366 młodym humanistom. Wśród nich jest 139 uczniów podstawówek oraz 227 licealistów. Uczniowie otrzymają stypendia na okres 10 miesięcy, maksymalna łączna kwota wsparcia to 5 tysięcy złotych, czyli 500 złotych miesięcznie (wysokość stypendium uzależniona jest od ocen i osiągnięć ucznia oraz rodzaju szkoły, do jakiej dana osoba uczęszcza). Wsparcie można wykorzystać między innymi na pokrycie kosztów udziału w dodatkowych zajęciach, zakup komputera, specjalistycznego sprzętu, pomocy dydaktycznych i książek oraz opłacenie zakwaterowania, wyżywienia i dojazdów do szkoły. Podpisanie umów ze stypendystami oraz wypłata pierwszej transzy stypendium nastąpi najpóźniej w grudniu.

Listy stypendystów

Włocławek

Marcin Gorajek Gimnazjum w Zespole Szkół Katolickich im. księdza Jana Długosza we Włocławku
Oliwia Kuźniewicz Gimnazjum w Zespole Szkół Katolickich im. księdza Jana Długosza we Włocławku
Marcel Jastrzębski Gimnazjum w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Jakub Jędrzejczak I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Mateusz Pruchnicki I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Dominika Rzadkowolska I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Aleksandra Bąbińska I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Szymon Centkowski I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Justyna Ciesielska I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Oliwia Łuczak I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Helena Podlewska I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Natalia Potocka I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Dominika Rusicka I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Adam Stasiak I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Aleksandra Tyczkowska I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Juliusz Wasieleski I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Klaudia Woźniak I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Zuzanna Barburzyńska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Julia Czarniak III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Michał Jurgielewicz III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Anna Kaniewska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Jakub Pawlak III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Katarzyna Przepiórska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Julia Stalmirska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Lucyna Sutkowska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Kamil Klonowski Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
Adam Piętowski Liceum w Zespole Szkół Katolickich im. księdza Jana Długosza we Włocławku
Hidzran Ibrahimova Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
Martyna Jankowska Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku
Gabriela Jóźwiak Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku
Marcjanna Jóźwiak Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku
Urszula Pytel Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku
Aleksandra Zagajewska Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku
Nina Bogalecka Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku
Michał Szabelski Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku
Jan Zielaskiewicz Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku
Olga Nagala Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 20

Powiat Włocławski

Hubert Osmałek Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu

Powiat Radziejowski

Małgorzata Kacprzak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Radziejowie
Karolina Bentkowska Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie
Zuzanna Krasucka Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie
Wiktoria Nawrocka Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie
Martyna Ratajczyk Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie

Powiat Lipnowski

Aleksandra Lubrant Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgiem
Marcel Jankowski Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
Maciej Pawełkiewicz Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
Maciej Piątkowski Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie

Powiat Golubsko-Dobrzyński

Julia Szynkiewicz Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Świętosławiu
Julia Cyrankowska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem
Anna Bielecka Zespół Szkół Miejskich Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu

Powiat Rypiński

Magdalena Januszewska Gimnazjum Powiatowe w Rypinie
Adam Budziński Liceum Ogólnokształcące w Rypinie
Matylda Rumińska Liceum Ogólnokształcące w Rypinie
Aleksandra Rybińska Liceum Ogólnokształcące w Rypinie
Ewa Śpiewakowska Liceum Ogólnokształcące w Rypinie
Klaudia Forembska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem
Krystian Kamiński Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem

Powiat Wąbrzeski

Magdalena Ziarnik Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Działowskiego w Wąbrzeźnie
Marta Lisowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Wąbrzeźnie
Jan Pieczywok Szkoła Podstawowa nr 3 w Wąbrzeźnie

Powiat Brodnicki

Wiktoria Błaszkiewicz Gimnazjum nr 2 w Brodnicy
Dominika Gutowska III Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy
Macy Paradowska III Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy
Natalia Przybyłowska III Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy
Natalia Wrońska III Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy
Kamil Dobies Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy

Powiat Chełmiński
Joanna Jabczyńska Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów Schola Culmensis Elementaris w Chełmnie
Piotr Wolentarski Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów Schola Culmensis Elementaris w Chełmnie

Powiat Toruński

Jakub Buler Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie
Milena Kwiatkowska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brzozówce
Mikołaj Hopke Zespół Szkół w Dobrzejewicach
Julia Żorańska Zespół Szkół w Dobrzejewicach

Powiat Miasto Toruń

Zofia Anczewska Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Jakub Bernacki Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Tymoteusz Kompanowski Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Piotr Kossmann Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Aleksandra Kozakiewicz Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Zofia Kullak Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Michalina Markiewicz Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Monika Mordawska Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Simona Pietruszka Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Aleksandra Szwaba Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Julia Zagórska Gimnazjum Akademickie w Toruniu
Helena Garside Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Alicja Kowalska Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Barbara Krzyżanowska Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Agata Radomska Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Lidia Strzelecka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Zuzanna Tessmer Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Weronika Tomaszewska Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu
Maja Czyżewska Gimnazjum nr 11 w Toruniu w Zespole Szkół nr 10
Barbara Bojarska Gimnazjum nr 11 w Toruniu w Zespole Szkół nr 10
Weronika Fałkowska Gimnazjum nr 11 w Toruniu w Zespole Szkół nr 10
Aleksandra Jędrzejewska Gimnazjum nr 11 w Toruniu w Zespole Szkół nr 10
Rozalia Rumińska Gimnazjum nr 11 w Toruniu w Zespole Szkół nr 10
Maria Boniecka I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Antoni Chojnowski I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Bartosz Kozłowski I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Jakub Kwiatkowski I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Liliana Maciejewska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Dominika Paradzińska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Adam Piasek I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Kalina Przyborkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Anna Rauchfleisz I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Zuzanna Suchorzyńska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Ewa Ślebioda I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Marcin Śledź I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Zuzanna Śliwka I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Julia Taglewska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Natalia Tyburska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Marta Cipkowska III Liceum Ogólnokształcące im. Samuela Bogumiła Lindego w Toruniu
Krystian Jabłoński III Liceum Ogólnokształcące im. Samuela Bogumiła Lindego w Toruniu
Julia Balewska IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Ewa Bombalicka IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Karina Cichowlas IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Anna Czajkowska IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Alicja Golińska IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Julia Góralska IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Ewa Izydorczyk IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Łukasz Kilichowski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Jakub Kompanowski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Pola Korecka IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Jakub Murawski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Jakub Pietruszewski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Aleksandra Pyrek IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Juliusz Złotopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Jan Bereda Liceum Akademickie w Toruniu
Arkadiusz Bielak Liceum Akademickie w Toruniu
Lena Bojakowska Liceum Akademickie w Toruniu
Magdalena Bródka Liceum Akademickie w Toruniu
Urszula Charzyńska Liceum Akademickie w Toruniu
Alicja Chechłowska Liceum Akademickie w Toruniu
Adrian Chmielarz Liceum Akademickie w Toruniu
Tomasz Czajkowski Liceum Akademickie w Toruniu
Anna Czerwonka Liceum Akademickie w Toruniu
Katarzyna Dreger Liceum Akademickie w Toruniu
Anna Futyma Liceum Akademickie w Toruniu
Damian Gaładyk Liceum Akademickie w Toruniu
Klaudia Głowacka Liceum Akademickie w Toruniu
Julia Jaremek Liceum Akademickie w Toruniu
Michał Karłowski Liceum Akademickie w Toruniu
Julia Karmowska Liceum Akademickie w Toruniu
Lidia Kępczyńska Liceum Akademickie w Toruniu
Franciszek Klarowski Liceum Akademickie w Toruniu
Aleksandra Klicka Liceum Akademickie w Toruniu
Przemysław Kocioruba Liceum Akademickie w Toruniu
Karol Kopaczewski Liceum Akademickie w Toruniu
Marta Koralewska Liceum Akademickie w Toruniu
Julia Kosińska Liceum Akademickie w Toruniu
Stanisław Kostulski Liceum Akademickie w Toruniu
Alicja Kotowska Liceum Akademickie w Toruniu
Bartosz Krajewski Liceum Akademickie w Toruniu
Jakub Królak Liceum Akademickie w Toruniu
Zuzanna Kuffel Liceum Akademickie w Toruniu
Justyna Kulis Liceum Akademickie w Toruniu
Jakub Kwiatkowski Liceum Akademickie w Toruniu
Kinga Nowińska Liceum Akademickie w Toruniu
Franciszek Olejniczak Liceum Akademickie w Toruniu
Julia Ostaszyk Liceum Akademickie w Toruniu
Maciej Piekarski Liceum Akademickie w Toruniu
Zofia Pieróg Liceum Akademickie w Toruniu
Marta Rogulska Liceum Akademickie w Toruniu
Kajetan Rożej Liceum Akademickie w Toruniu
Irmina Rutkowska Liceum Akademickie w Toruniu
Aleksandra Szczech Liceum Akademickie w Toruniu
Julia Szczypińska Liceum Akademickie w Toruniu
Katarzyna Śladewska Liceum Akademickie w Toruniu
Stanisław Świtała Liceum Akademickie w Toruniu
Agata Walczak Liceum Akademickie w Toruniu
Piotr Woźniak Liceum Akademickie w Toruniu
Mateusz Zawileński Liceum Akademickie w Toruniu
Marta Bogucka Ogólnokształcąca szkoła muzyczna II stopnia w Toruniu
Filip Korzeniewski Ogólnokształcąca szkoła muzyczna II stopnia w Toruniu
Zuzanna Grabałowska Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu
Dominika Uniewska Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu
Zofia Papińska Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu
Zofia Sut Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu
Kamil Szymański Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu
Marta Bęben Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu
Julia Dorożyńska Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu
Maja Marjańska Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu
Aleksandra Spręglewska Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu
Wit Fornalik Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu
Lena Carska Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu
Marek Malicki Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Alicja Taratuta Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu
Dominika Budzyńska Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu
Zofia Bohdan Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
Maria Sokala Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
Anna Wiśniewska Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
Ewa Nasieniewska Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Błażej Sarnowski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Antoni Franciszkowski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Piotr Gorczyca Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Mateusz Grodziński Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Filip Kosek Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Karol Kossmann Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Maja Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Maurycy Sokulski Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu
Marta Sobczak Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu
Błażej Szymański Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu
Paweł Grabowski Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Alicja Jędrzejewska Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Piotr Karbowski Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Marek Rauchfleisz Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Izabela Troszczyńska Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Mikołaj Trzebuchowski Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Barbara Bohdan V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Julia Bohr V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Klaudia Buczkowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Weronika Chyżyńska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Kamila Dybowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Ewa Kopycińska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Marta Osenkowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Adrianna Pawlak V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Szymon Cieślik X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Agata Daraż X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Kamila Kaczmarkiewicz X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Stanisław Kamiński X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Natalia Łukaszewska X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Adrianna Nowakowska X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Katarzyna Nowakowska X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Mateusz Piotrkiewicz X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Zuzanna Ratuszna X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Jakub Roszek X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Oliwia Sieminiak X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Julia Trybel X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Aleksandra Wieczorek X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Eryk Ziędalski X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. prof. Stefana Banacha w Toruniu

Powiat Inowrocławski

Juliusz Barczak I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Alicja Buczkowska I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Paweł Daroszewski I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Anita Graczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Arkadiusz Jakubowski I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Karolina Kozina I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Ewa Kudlińska I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Łukasz Lewandowski I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Bartosz Lusiak I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Jakub Łaszkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Mateusz Łopaciński I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Marietta Milas I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Wojciech Stolarski I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Jakub Sucharski I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Weronika Wojdacz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Aleksandra Baran I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Aleksandra Cieślik I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Marek Górniak I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Małgorzata Kapsa I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Michalina Pawłowska I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Jan Biernacki II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Andrzej Błażewicz II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Zofia Cilska II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Katarzyna Kujawa II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Maciej Kulis II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Radosław Musiał II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Filip Wiśniewski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Julia Kruszka III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
Julia Rosa Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej
Igor Bogusz Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
Jędrzej Prill Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
Maria Szydłowska Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
Martyna Ruszniak Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu

Powiat Świecki

Szymon Bocian I Liceum Ogólnokształcące im. Floriany Ceynowy w Świeciu
Konrad Malinowski Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bernarda Sychty w Świeciu
Weronika Podgórska Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie
Zuzanna Plutowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu

Powiat bydgoski

Alicja Oboz Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie
Mateusz Sobociński Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie
Piotr Wiwatowski Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie
Kaja Pantkowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie

Powiat Miasto Bydgoszcz

Agata Smolarek Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy
Kaja Szykowna Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy
Karolina Wadach Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy
Alicja Chruszczewska Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Weronika Grochocka Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Maksymilian Kempa Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Hubert Kowalski Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Kordian Rogalski Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Julia Sulik Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Michał Zając Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy
Wojciech Świeciak I Katolickie Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy
Adrian Jarczewski I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
Aleksandra Wojciechowska I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Adrianna Bartoś I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Marek Kiełpiński I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Ilona Kocięcka I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Patryk Orkisz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Patrycja Przybylska I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Weronika Rydelek I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Julia Sielska I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Marta Witenberg I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
Bartosz Bracikowski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Mikołaj Brzozowski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Anna Ćwiklińska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Weronika Kozerewicz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Julia Kurkiewicz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Julia Krych III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy
Aleksandra Kabulla IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Ayman Al-Shaer IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
Agnieszka Grzankowska IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
Marta Jagła IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
Grzegorz Bordewicz Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
Katarzyna Krauze Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
Oktawia Sokalska Liceum Plastyczne im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
Alicja Karbowiak Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy
Witold Rychter Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Bydgoszczy
Kalina Paciorek Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Bydgoszczy
Marcin Gregrowicz Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Ellen Kuźma Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Zuzanna Musiał Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
Mikołaj Gorączko Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
Hanna Kapela Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Maksymilian Borysiak Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Emilia Stablewska Szkoła Podstawowa nr 65 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy
Łukasz Strugliński V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
Piotr Augustynowicz VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Marcjanna Bąkowska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Julia Brymora VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Magdalena Czapiewska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Kacper Dobek VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Katarzyna Dylewska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Natalia Gackowska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Weronika Holak VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Szymon Jabłoński VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Michalina Jazdon VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Bartosz Klafetka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Jędrzej Kopiszka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Stanisław Kozera VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Aleksandra Kozłowska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Piotr Kuciński VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Maksymilian Małek-Kowalkowski VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Wojciech Mączka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Paulina Potracka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Łukasz Przysiewkowski VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Karolina Staryszak VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Jakub Strzelecki VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Magdalena Szalewska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Alicja Szymczak VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Katarzyna Tylicka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Kalina Wiczyńska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Oliwia Witkowska VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Malwina Powała VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy
Łukasz Zieliński-Weiher VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy

Powiat Miasto Grudziądz

Radosław Naporowski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Grudziądzu
Monika Gosiewska II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Kinga Jędral II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Bartosz Kantorski II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Roksana Klimczak II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Hubert Kwiatkowski II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Mikołaj Lipowski II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Michał Piaskowski II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Joanna von Piechowska II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Julia Wolniak II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Julia Zawacka II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Jakub Hausman Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu

Powiat Nakielski

Monika Lisiecka Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni
Konrad Żygulski Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie

Powiat Sępoleński

Nataniel Owczarski Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku

Powiat Tucholski

Anna Gliszczyńska Gimnazjum Powiatowe w Tucholi
Kinga Klafetka Gimnazjum Powiatowe w Tucholi
Michał Jędryczka Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi

Powiat Żniński

Gabriela Kolasińska I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie
Maria Wolska Liceum Ogólnokształcące w Barcinie.

Powiat Mogileński

Zuzanna Śniegowska Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie
Julia Grządziela Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie
Karolina Niespodziana Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie

Nasz Flesz - kiedy należy zmienić opony?

Wideo

GM/Urząd Marszałkowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3