Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy i wznowił treningi

Najskuteczniejszy snajper bydgoskiego klubu Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy z Portugalii, gdzie był poddawany rehabilitacji po kontuzji, której doznał w meczu z GKS Katowice. "Vasco" wznowił zajęcia i trenuje indywidualnie.

Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy"Vasco" doznał urazu łydki w meczu 1/8 finału Pucharu Polski z GKS Katowice. Po badaniach, które potwierdziły kontuzję piłkarz został wyeliminowany z gry na cztery tygodnie. Vasconcelos zdecydował się wyjechać do Portugalii, by tam pod okiem swojego ojca (byłego klubowego lekarza Benfiki Lizbona) poddać się leczeniu i rehabilitacji.Rekonwalescencja przebiegła pomyślnie, więc zawodnik Zawiszy wrócił do Polski i w czwartek odbył pierwszy, indywidualny trening. Nie wykonywał jednak jeszcze wszystkich ćwiczeń, skupiono się póki co na treningu ogólnorozwojowym.

Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy i może zagrać w meczu z Widzewem

Terapeuta "Vasco" powiedział, że treningi z pełnymi obciążeniami zawodnik będzie mógł wznowić najprawdopodobniej za około dwa tygodnie. Jeżeli powrót do pełnych treningów przebiegnie pomyślnie, nie wykluczone, że najlepszy napastnik Zawiszy zagra 23 listopada w spotkaniu z Widzewem Łódź w Bydgoszczy.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię