Najskuteczniejszy snajper bydgoskiego klubu Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy z Portugalii, gdzie był poddawany rehabilitacji po kontuzji, której doznał w meczu z GKS Katowice. "Vasco" wznowił zajęcia i trenuje indywidualnie.

Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy"Vasco" doznał urazu łydki w meczu 1/8 finału Pucharu Polski z GKS Katowice. Po badaniach, które potwierdziły kontuzję piłkarz został wyeliminowany z gry na cztery tygodnie. Vasconcelos zdecydował się wyjechać do Portugalii, by tam pod okiem swojego ojca (byłego klubowego lekarza Benfiki Lizbona) poddać się leczeniu i rehabilitacji.Rekonwalescencja przebiegła pomyślnie, więc zawodnik Zawiszy wrócił do Polski i w czwartek odbył pierwszy, indywidualny trening. Nie wykonywał jednak jeszcze wszystkich ćwiczeń, skupiono się póki co na treningu ogólnorozwojowym.

Bernardo Vasconcelos powrócił do Zawiszy i może zagrać w meczu z Widzewem

Terapeuta "Vasco" powiedział, że treningi z pełnymi obciążeniami zawodnik będzie mógł wznowić najprawdopodobniej za około dwa tygodnie. Jeżeli powrót do pełnych treningów przebiegnie pomyślnie, nie wykluczone, że najlepszy napastnik Zawiszy zagra 23 listopada w spotkaniu z Widzewem Łódź w Bydgoszczy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!