Bydgoszcz: Wpadli zanim zdążyli ukraść kabel Bydgoszcz: Wpadli zanim zdążyli ukraść kabel

Bydgoszcz: Wpadli zanim zdążyli ukraść kabel (© zdj. ilustracyjne/arch.Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bydgoszcz: Wpadli zanim zdążyli ukraść. Dwóch bydgoszczan zostało przyłapanych na próbie kradzieży kabla energetycznego. Cenna informacja przekazana dyżurnemu pozwoliła na szybkie i sprawne zatrzymanie 42 i 37-latka. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Bydgoszcz: Wpadli zanim zdążyli ukraść kabelPatrol z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść kabel energetyczny linii napowietrznej. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które rano wpłynęło do dyżurnego bydgoskiej policji. Z relacji zgłaszającego wynikało, że dwóch mężczyzn usiłuje zdjąć wiszący na słupach kabel energetyczny.

Na ulicę Fordońską został skierowany patrol.

Tam policjanci zastali dwóch mężczyzn z przygotowanym sprzętem do odcinania tego typu przewodów. Na miejscu pojawił się również zgłaszający, który opowiedział mundurowym o swoich spostrzeżeniach. 42 i 37-latek zostali zatrzymani i dowiezieni do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Tam śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili im zarzut usiłowania kradzieży.

Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.
za: KWP Bydgoszcz

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!