Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2:3 [zdjęcia kibice + mecz]

dark
W meczu 15. kolejki Plus Ligi Chemik Bydgoszcz przegrał z Cuprum Lubin 2:3 (25:19 25:22 17:25 23:25 10:15). Chemicy przegrali na własne życzenie.

W czwartm secie prowadzili 21:17 i dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Pomimo porażki nie zawiedli kibice, którzy dopingowali bydgoszczan. Chemik pomimo porażki awansował na 8. miejsce w tabeli.

Już w sobotę rywalem bydgoszczan będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Więcej wolnego od 2019 roku?
W meczu 15. kolejki Plus Ligi Chemik Bydgoszcz przegrał z Cuprum Lubin 2:3 (25:19 25:22 17:25 23:25 10:15). Chemicy przegrali na własne życzenie. W czwartm secie prowadzili 21:17 i dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Pomimo porażki nie zawiedli kibice, którzy dopingowali bydgoszczan. Chemik pomimo porażki awansował na 8. miejsce w tabeli. Już w sobotę rywalem bydgoszczan będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Więcej wolnego od 2019 roku? Tomasz Czachorowski
W 15. kolejce Plus Ligi siatkarze Chemika Bydgoszcz przegrali z Cuprum Lubin 2:3. Pomimo porażki chemicy awansowali na 8. miejsce w tabeli.