(© CK Teatr)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Closterkeller, czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka na polskiej scenie zagra w grudziądkzim klubie Akcent już w najbliższy piątek.

Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Są lubiani zarówno przez starszych jak i młodszych, na koncerty przychodzi młodzież rekrutująca się zarówno ze środowisk tzw. metalowych, jak i gotyckich, rockowych aż do słuchaczy muzyki pop.

Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu. Zespół ma w dorobku już 15 płyt (w tym 9 pełnowymiarowych albumów studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD).

Co musicie zrobić, żeby dostać podwójny bilet na koncert Closterkeller w Grudziądzu?

1. Zarejestrować się w serwisie Nasze Miasto.
Uzupełnić swoje dane (tylko do wiadomości redakcji).

2. Udostępnić PUBLICZNIE na Facebooku link do tego konkursu

3. Przesłać do nas link do swojego profilu na Facebooku mailem: torun@naszemiasto.pl. W tytule e-maila koniecznie trzeba wpisać "KONKURS CLOSTERKELLER"

Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska (tylko do wiadomości redakcji).

4. Na zgłoszenia czekamy do piątku 28.03.2014, do godziny 12.00. Nagrody otrzymają losowo wybrani użytkownicy, którzy wykonają zadanie konkursowe. Zwycięzców powiadomimy o wygranej w e-mailu zwrotnym.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!