"Cyganeria" w Operze Nova [konkurs]

cyganeria (© materiały nadesłane)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w niedzielę spektakl "Cyganeria" w Operze Nova, mamy wejściówki!

"Cyganeria" to kolejne dzieło Giacomo Pucciniego, które można zobaczyć w Operze Nova. Bydgoscy melomani znają także "Toskę" i "Madame Butterfly" tego wybitnego kompozytora.

Mimi, jedna z najpopularniejszych lirycznych bohaterek jest wymarzoną rolą dla sopranów. Podczas najbliższych spektakli partię tę śpiewać będą Victoria Vatutina i Agnieszka Piass. Jako Rudolf, zakochany w Mimi poeta, wystąpią kolejno: Pavlo Tolstoy i Tadeusz Szlenkier.

Drugą parę kochanków, Musettę  i malarza Marcella, wykonywać będą Krystyna Nowak i Victoria Vatutina oraz Adam Zaremba i Łukasz Goliński.

Solistom towarzyszy Chór Opery Nova, Orkiestra Wojskowa z Torunia oraz statyści. Orkiestra Opery Nova wystąpi po raz pierwszy pod batutą Warcisława Kunca.

"Cyganerię" Giacomo Pucciniego można obejrzeć w Operze w sobotę (18 maja) i w niedzielę (19 maja) o godz. 19.00. Bilety są w cenie: ulgowe 20-30 zł, normalne 40-60 zł.


KONKURS!

Mamy dla Was DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI do Opery Nova na niedzielny (19.05) spektakl "Cyganeria".

Aby wygrać jedną z nich, wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać hasło: Cyganeria. Kto pierwszy, ten lepszy! Prosimy także o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem i loginem na adres: redakcja@mmbydgoszcz.pl. Wiadomość powinna być zatytułowana: Cyganeria.

Na Wasze komentarze czekamy do soboty 18 maja, do godz. 19.00.
Uwaga! Konkurs tylko dla zarejestrowanych Użytkowników MM-ki.


*Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzcy zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Bydgoszcz.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Bydgoszcz) lub podmiotów od niej zależnych
Zobacz też:

Kramberry vol. 3

Juwenalia 2013

Manifestacja w centrum

Remont Chodkiewicza


Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Konkurs. Wejściówki na niedzielny spektakl "Cyganeria" otrzymują piotrb i Mika. Gratulujemy, skontaktujemy się z Wami mailowo!