Polscy piłkarze lubią pożartować. Dobry humor towarzyszył im od pierwszych do ostatnich minut wczorajszego treningu. Oby nie popsuli go dziś sobie i kibicom.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polscy piłkarze lubią pożartować. Dobry humor towarzyszył im od pierwszych do ostatnich minut wczorajszego treningu. Oby nie popsuli go dziś sobie i kibicom.


Leo Beenhakker do wchodzącego na zewsząd chwaloną nową płytę boiska Artura Boruca "strzelał z pistoletu". Marcin Wasilewski założył "siatkę" grającemu po raz pierwszy w kadrze Ludovicowi Obraniakowi, czym wywołał salwy śmiechu. Zaś Jacek Krzynówek po wymianie kilku piłek zapytał dyskretnie, pół żartem pół serio, rzeczniczkę Beenhakkera Martę Alf, czy Euzebiusz Smolarek bez przydziału klubowego, może grać w polskiej kadrze...


Sam selekcjoner do sprawy Smolarka na poważnie odniósł się na krótkiej konferencji prasowej. - Wierzę, że Ebi szybko znajdzie nowego pracodawcę, bo tak być nie może. On i i jego klub z Hiszpanii (Racing Santander - przyp. Fa) muszą znaleźć najlepsze rozwiązanie.


Dla holenderskiego szkoleniowca nie jest natomiast problemem gra Marka Saganowskiego w trzeciej lidze angielskiej (FC Southampton). - Nie ważne, gdzie grasz. Ważne jak grasz - stwierdził Leo.


Zagadką jest z kolei występ Ludovica Obraniaka (Lille). - To dla nas wszystkich nowa sytuacja. Pierwszy trening był dla niego stresujący, ale już jest OK - powiedział Beenhakker. A towarzyszący selekcjonerowi Wojciech Łobodziński, wychowanek Zawiszy, dodał: - Obraniak, to sympatyczny chłopak i świetny piłkarz. Powinno być dobrze.


Najwięcej pochwał było natomiast pod adresem murawy bydgoskiego stadionu. Trener bramkarzy Andrzej Dawidziuk nie mógł wyjść z podziwu. Zmodernizowany stadion też zrobił na nim wrażenie. - Chociaż lepiej byłoby, gdyby trybuny były bliżej murawy - dodał reprezentacyjny trener Artura Boruca.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!