zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© 123rf)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Fordonu zatrzymali trzy osoby podejrzane o znieważenie funkcjonariusza. Dodatkowo jedna z nich odpowie za uszkodzenie mienia. 23-latek zdewastował samochód.

We wtorek około godziny 22 dyżurny z fordońskiego komisariatu otrzymał informacje o grupie osób, która ma dewastować pojazd przy ulicy Wyzwolenia w Bydgoszczy. Na miejsce został skierowany patrol. W trakcie przejazdu okazało się, że sprawcy wsiedli do autobusu.

Funkcjonariusze zatrzymali autobus na jednym z przystanków przy ulicy Fordońskiej. Na miejsce przyjechał też pokrzywdzony, który wskazał osoby biorące udział w uszkodzeniu jego samochodu.

Mężczyźni zostali wyprowadzeni z pojazdu. Byli bardzo agresywni. Do pomocy przyjechał drugi patrol. W trakcie zatrzymania mężczyźni znieważyli funkcjonariuszy, wykrzykując w ich kierunku wulgaryzmy. 29, 23 i 18-latek zostali zatrzymani. Było czuć od nich alkohol. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Następnego dnia śledczy z Fordonu przedstawili im zarzut znieważenia funkcjonariusza, a 23-latkowi udowodnili uszkodzenie mienia.

Wszyscy staną przed sądem.

Zobacz również:
Info z Polski, 12.10.2017

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!