Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drutex Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz [zapis relacji live]

Łukasz Szalkowski
Kamil Zieliński
O godz. 20 rozpocznie się mecz 2. kolejki I ligi. Drutex Bytovia Bytów na... grudziądzkim stadionie podejmie Olimpię Grudziądz.

Drutex Bytovia Bytów 2:2 Olimpia Grudziądz
3' Michał Jakóbowski
29' Marcin Kaczmarek
61' Fabian Pawela
73' Janusz Surdykowski

Drutex Bytovia Bytów: Tomasz Laskowski - Krzysztof Bąk, Michał Jakóbowski (86' Daniel Mąka), Dawid Kort (76' Chris Jastrzembski), Robert Mandrysz, Marek Opałacz, Bartłomiej Poczobut, Janusz Surdykowski, Wojciech Wilczyński, Maciej Szewczyk, Łukasz Wróbel.

Rezerwowi: Mateusz Oszmaniec, Artur Formela, Chris Jastrzembski, Mateusz Klichowicz, Paweł Lisowski, Daniel Mąka, Shohei Okuno.

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Adrian Bielawski, Tomasz Lewandowski, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Arkadiusz Kasperkiewicz (75' Dariusz Kłus), Marcin Smoliński, Robert Szczot (86' Patryk Skórecki), Marcin Kaczmarek - Fabian Pawela, Donald Djousse (75' Adam Cieśliński).

Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Michał Łabędzki, Dariusz Kłus, Paweł Kowalczyk, Patryk Skórecki, Donatas Kazlauskas, Adam Cieśliński.

90'+4' Koniec spotkania. Olimpia zremisowała z Drutex Bytovią 2:2
90'+2' Jastrzembski zobaczył czerwoną kartkę
90' Sędzia doliczył cztery minuty
90' Chris Jastrzembski zobaczył żółtą kartkę
87' Woźniak ukarany żółtą kartka
86' Skórecki zmienił Szczota
86' Mąka za Jakóbowskiego
85' Żałosny poziom sędziowania. Cieśliński w sytuacji sam na sam był ewidentnie faulowany, ale sędzia uznał, że napastnik Olimpii symulował i pokazał mu żółtą kartkę
84' Kolejny faul na Kaczmarku, a sędzia nie zamierza studzić brutalnych zapędów graczy Bytovii
80' Wrzutka z rzutu rożnego, ale niewiele z niej wyszło
79' Faul na Kaczmarku i rzut wolny z 35 metrów
76' Jastrzembski zmienił Korta
75' Podwójna zmiana w drużynie Olimpii. Djousse został zastąpiony Cieślińskim, a Kasperkiewicz Kłusem
75' Pawela świetnie minął dwóch rywali i został sfaulowany 30 metrów od bramki
73' Seria trzech rzutów rożnych dla Bytovii. Z dwóch nic nie wyszło, ale trzeci zakończył się strzałem Surdykowskiego, którego nie zdołał wybronić Wróbel. 2:2
71' Po rzucie rożnym piłkę znów wybił Bąk
70' Wrzutka grudziądzan z prawego skrzydła w pole karne Bytovii, tam jednak najlepiej ustawił się Bak i wybił piłkę. Rzut rożny dla grudziądzan
68' Przerwa na uzupełnienie płynów
67' Groźny strzał Korta z dystansu, ale Wróbel sparował piłkę poza boisko
67' Z groźną kontrą wychodził Smoliński, minął Korta, który ratował się faulem. Zobaczył za to żółtą kartkę
62' Djousse na spalonym
62' Mandrysz ukarany żółtą kartką
61' Gooooool! Kaczmarek świetnie minął rywala, "wypuścił" Woźniaka, który wrzucił piłkę w pole karne Bytovii. Tam najwyżej wyskoczył Pawela, który trafił do siatki!
59' Kontrowersyjna sytuacja. Faulowany był gracz Olimpii, a sędzia podyktował rzut wolny bytowianom
58 Po wrzutce w pole karne Olimpii z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Surdykowski, który strzelił jednak obok słupka
56' Napastnik Olimpii wrócił już do gry
54' Djousse faulowany w polu karnym gospodarzy, ale gwizdek sędziego milczał! Kameruńczyk potrzebuje pomocy medycznej
53' Djousse wygrał pojedynek główkowy, odegrał wybiegającemu Paweli, który wywalczył jednak tylko rzut rożny
50' Świetna akcja Olimpii, Djousse w tempo odegrał Paweli, ale sędzia uznał, że napastnik Olimpii był na spalonym
47' Żółta kartka dla Bielawskiego
46' Djousse złapany na spalonym
46' Początek drugiej części meczu

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45' Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry
43' Poczobut zobaczył żółtą kartkę
42' Chwilę później Szczot strzelał niemal z tego samego miejsca, tym razem w światło bramki, ale piłkę chwycił Laskowski
42' Szczot dostał dobre podanie przed pole karne, ale zbyt długo przygotowywał się do strzału i po uderzeniu piłka odbiła się od graczy Bytovii
40' Dobra akcja Olimpii, Djousse świetnie się zastawił, odegrał Smolińskiemu, ale sędzia dopatrzył się faulu
38' Pawela faulowany 35 metrów od bramki Bytovii
35' Żółta kartka dla Kasperkiewicza
33' Wrzutka Bielawskiego w pole karne Bytovii, Djousse przyjął sobie piłkę, minął rywala, ale szybszy był Laskowski, który chwycił piłkę
32' Strzał Poczobuta sprzed pola karnego, ale bardzo slaby i Wróbel chwycił piłkę bez problemu
29' Gooool! Marcin Kaczmarek pewnie wykorzystał "jedenastkę"
28' Rzut karny dla Olimpii! Do długiej piłki w pole karne Bytovii biegł Djouuse i Bąk, zawodnik Olimpii wyprzedził rywala i Bąk ratował się odepchnięciem Kameruńczyka. Sędzia po chwili wahania wskazał na "wapno"
26'
24' Przerwa na uzupełnienie płynów
23' Kaczmarek przejął podanie bytowian, odegrał do Smolińskiego, który sprzed pola karnego strzelił minimalnie obok słupka!
22' Rajd Djousse tuż przy prawej linii, ale zatrzymał się na ostatnim rywalu, który wślizgiem wybił piłke poza boisko
18' Woźniak efektownym zwodem poradził sobie z rywalem na lewym skrzydle, przebiegł z piłką w stronę pola karnego, chciał wyłożyć ją jednemu z kolegów, ale poradzili sobie z tym bytowianie
16' Kaczmarek świetnie minął rywala na skrzydle, wrzucił w pole karne, gdzie z piłką minął się jeden z grudziądzan. Bliski strzelenia "samobója" był za to Szewczyk
12' Bytowianie weszli w mecz bardzo pewnie, Olimpia nie ma na razie zbyt wiele do powiedzenia
10' Piłka z rzutu rożnego wrzucona w pole karne Olimpii, ale zbyt głęboko i minęła poprzeczkę bramki strzeżonej przez Wróbla
10' Po rzucie rożnym piłkę poza boisko wybił ponownie jeden z grudziądzan. Kolejny korner dla gospodarzy
9' Kolejna strata Olimpii, kontra Jakóbowskiego, ale asekurował go Lewandowski. Grudziądzki stoper wybił piłkę poza linię końcową
9' Kontra gospodarzy, ale Piter-Bućko wybił piłkę Mandryszowi
5' Znów strata w obronie, piłkę przejął Szewczyk, ale zszedł za bardzo w kierunku linii końcowej, by oddać dobry strzał. Piłka w rękach Wróbla
3' Fatalne podanie Szczota blisko własnej bramki, piłkę przejął jeden z graczy Drutex Bytovii, podał Jakóbowskiemu, który z bliskiej odległości technicznym strzałem przy prawym słupku pokonał Wróbla
2' Faul Djousse na Poczobucie w środku pola
1' Rozpoczęli bytowianie

20:00 Zawodnicy wychodzą na murawę. Za moment pierwszy gwizdek!