Linie nr 52, 53, 57, 62, 63, 69, 72, 74, 76, 80, 92 i 94 do końca dnia kursują wg rozkładów jazdy dnia powszedniego, szkolnego.
Linie nr 1, 51, 61, 66, 72 i 81 będą zawieszone.
Linie ze zmienionym rozkładem jazdy z przystanków początkowych odjeżdżać będą o godz.:
Linia nr 1: LPKiW: ostatni kurs o godz. 19.38; Wyścigowa: ostatni kurs o godz. 19.49.
Linia nr 2: LPKiW: 20.28, 20.48, 21.28, 22.08, 22.28; rondo Kujawskie: 19.52, 20.32, 21.12, 21.32, 22.12.
Linia nr 3: Wyścigowa: 19.35, 19.55, 20.15, 20.35, 20.45, 21.05, 21.25, 21.45, 21.55, 22.05, 22.25, 22.45; Wilczak: 19.35, 19.55, 20.05, 20.25, 20.45, 21.05, 21.15, 21.35, 21.55, 22.15, 22.30.
Linia nr 4: Glinki: 19.21, 20.01, 20.41, 21.21, 22.01, 22.41; Bielawy: 19.25, 20.05, 20.45, 21.25, 22.05, 22.46.
Linia nr 6: Bielawy: 19.15, 19.55, 20.35, 21.15, 21.35, 22.15, 22.42; Łęgnowo: 19.02, 19.42, 20.02, 20.42, 21.22, 22.02, 22.22.
Linia nr 8: Kapuściska: 19.28, 20.08, 20.48, 21.28, 22.08, 22.31; Wilczak: b19.19, 19.59, 20.39, 21.19, 21.59, 22.39.
Linia nr 51: pl. Kościeleckich: ostatni kurs o godz. 19.43; Deszczowa: ostatni kurs o godz. 20.08 (kurs tylko do Zbożowego Rynku).
Linia nr 54: Dworzec PKS: 19.40, 20.10, 20.40, 21.10, 21.40, 22.10, 22.40, 23.05; Piaski: 19.29, 20.09, 20.39, 21.09, 21.39, 22.09, 22.39, 23.09.
Linia nr 55: Skorupki: 19.48, 20.48, 21.44, 22.44; Morska: 20.15, 21.15, 22.15, 23.10.
Linia nr 56: pl. Kościeleckich: 18.59, 19.27, 19.57, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.35, 22.55; Belma: 19.26, 19.56, 20.26, 20.56, 21.26, 22.06, 22.26, 23.00, 23.20.
Linia nr 58: pl. Kościeleckich: 19.30, 20.10S, 20.50, 21.36S, 22.03, 22.52S; Smukała: 19.30, 20.10, 20.50, 21.30, 22.13S, 22.39, 23.29Z (S - kurs przez Sanatorium, Z - kurs do Zbożowego Rynku).
Linia nr 61: Dworzec PKP: ostatni kurs o godz. 19.45; Wąbrzeska: ostatni kurs o godz. 19.45.
Linia nr 64: Morska: 19.44, 20.13, 20.28, 21.11, 21.50, 22.25, 23.05; Barwna: 19.40, 20.08, 20.25, 21.05, 21.48, 22.35.
Linia nr 65: Leśne: 19.21, 20.00M, 20.46, 21.10M, 21.34, 22.22, 22.46M; Mariampol: 19.06, 19.46, 20.51, 22.03, 23.29Z; Stary Fordon: 19.14, 19.54, 20.14, 20.59, 21.47, 22.11, 22.59, 23.37Z (M -kurs do Mariampola, Z - kurs do przystanku Fordońska-Bałtycka).
Linia nr 66: pl. Kościeleckich: ostatni kurs o godz. 19.40; Wyżyny: ostatni kurs o godz. 19.57.
Źródło:MZK
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?