ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny

ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny to maraton z najbardziej wyczekiwanymi filmami tej wiosny. To także noc z najważniejszymi współczesnymi reżyserami, których produkcje są zawsze wielkim wydarzeniem. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl i należy do najlepszych twórców naszych czasów. Mamy dla Was bilety!

Bracia Coen (Big Lebowski, Fargo), Spike Jonze (Adaptacja, Być jak John Malkovich) i Jim Jarmusch (Truposz, Ghost Dog) to reżyserzy, którzy mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, ale na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok ich filmów. Do tego grona ma także szansę dołączyć Jean-Marc Vallee.

ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy WiosnyW repertuarze znalazły się:
- WITAJ W KLUBIE,
- ONA,
- TYLKO KOCHANKOWIE PRZEŻYJĄ,
- CO JEST GRANE, DAVIS?

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/538619996253718/?ref=22

ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny. BILETY dla naszych czytelników.

ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny odbędzie się 28 marca 2014 r. (piątek). Mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do Multikina w następujących miastach:

- Bydgoszcz: Multikino, ul. Marszałka Focha 48, tel. 52 552 38 10 (6 podwójnych zaproszeń)
- Koszalin: Multikino, ul. Paderewskiego 1, tel. 94 711 12 10 (3 podwójne zaproszenia)
- Rzeszów: Multikino, ul. Kopisto 1, tel. 17 717 78 10 (3 podwójne zaproszenia)
- Szczecin: Multikino, ul. Wyzwolenia 18/20, tel. 91 886 48 24 (3 podwójne zaproszenia)ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny. Co musicie zrobić, żeby dostać bilety na ten ENEMEF ?

1. Zarejestrować się na stronie NaszeMiasto.pl. Uzupełnić swoje dane (tylko do wiadomości redakcji).
2. Udostępnić PUBLICZNIE na Facebooku link do tego konkursu http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/enemef-najbardziej-oczekiwane-filmy-wiosny-bilety,2209290,t,id.html#eebec43ddfe4e9b3,1,3,6
3. Przesłać do nas link do swojego profilu na Facebooku mailem : bydgoszcz@naszemiasto.pl. W tytule e-maila koniecznie trzeba wpisać "Konkurs ENEMEF i podać miasto (do którego Multikina chcesz zaproszenie) " . Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska (tylko do wiadomości redakcji).
4. Na zgłoszenia czekamy do środy, 26.03.2014, do godziny 24.00. Nagrody otrzymają najszybsi użytkownicy, którzy wykonają zadanie konkursowe. Zwycięzców powiadomimy o wygranej w e-mailu zwrotnym. Rozwiązanie konkursu nastąpi następnego dnia po godzinie 12.00.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na www.enemef.pl można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!