Bydgoscy gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z propozycjami szkół, uczelni, a także poznać oczekiwania pracodawców. Tak było na Forum CV 2017

Forum CV to propozycja bydgoskiego Urzędu Miasta oraz szkół ponadgimnazjalnych. Impreza odbyła się we wtorek w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Wybrali się na nią przede wszystkim uczniowie II i III klas gimnazjalnych, przed którymi jest podjęcie decyzji o wyborze przyszłej szkoły.

O tym, że taki wybór nie jest łatwy, nikogo nie trzeba przekonywać. Ci, którzy mieli jeszcze sporo wątpliwości, mogli je wyjaśnić podczas rozmów z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych i zaproszonych firm oraz uczelni. Pomocą służyli również doradcy zawodowi. Z kolei szkoły i uczelnie mogły zaprezentować swoją ofertę. Pracodawcy mogli natomiast nawiązać z nimi współpracę i przedstawić swoje propozycje młodym ludziom - potencjalnym pracownikom.

Wstęp na Forum był bezpłatny. Logistykę, nagłośnienie, obsługę fotograficzną, promocyjną i aktualizację informacji o CV 2017 zabezpieczało Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju, młodzieżowe Radio OMG i Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszczy.

Praca

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!