Najbardziej znane kawałki tego lata, wykonawcy, którzy zawojowali europejskie listy przebojów, widowisko światła i muzyki. Mowa o "Hitach na czasie", których finał już w niedzielę nad Brdą!Nie dość, że będziemy gościć ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najbardziej znane kawałki tego lata, wykonawcy, którzy zawojowali europejskie listy przebojów, widowisko światła i muzyki. Mowa o "Hitach na czasie", których finał już w niedzielę nad Brdą!

Nie dość, że będziemy gościć muzyczne sławy, to jeszcze na żywo całość pokaże TVP2.

Na wielkiej scenie przy "Łucznicze" zaśpiewają, między innymi, Katerina, Sasha z The Jet Set, oczekiwany przez wielu DJ Shaun Baker, fiński duet Kandi, bywalec "Hitów" Jay J, czeski zespół Verona oraz Daniela - miks szwedzkiego chłodu i włoskiego ognia. Usłyszymy "Desire" Morrisa, wystąpi też szwedzka nadzieja - Ola.

Nie zabraknie rodzimych wykonawców, takich jak: Roan, Natalia Lesz, Mezo. Całość przygotowuje TVP2, radio "Eska" i bydgoski urząd miasta.

Próby dźwiękowe rozpoczną się o godz. 10, o 16.30 z kolei próba generalna. O 20.00 wystartuje wielki koncert, który transmitowany będzie przez TVP2. Po zakończeniu transmisji, ok. 21.45, niespodzianka dla bydgoszczan - 50-minutowy koncert. Wystąpią Shaun Baker, Verona i Blenders. Podczas muzycznego święta nie będzie zapowiadanej wcześniej Dody - wszystko za sprawą zawieszenia współpracy z piosenkarką przez TVP2 po jej wypowiedziach na temat Biblii.

Kochający muzykę bydgoszczanie muszą liczyć się ze zmianą organizacji ruchu w pobliżu "Łuczniczki". W niedzielę będzie tam (ul. Toruńska, od r. Toruńskiego do ul. Babia Wieś) bezwzględny zakaz zatrzymywania się, zamknięte dla ruchu będą też oba wjazdy na "Łuczniczkę". W niedzielę od godz. 16 do 1 w nocy zamknięta będzie ul. Toruńska (od r. Bernardyńskiego do r. Toruńskiego). Inaczej będzie funkcjonowała też komunikacja miejska: tramwaje linii nr 2 i 6 od godz. 16 będą kursowały pomiędzy r. Toruńskim a Jagiellonów częściowo zmienioną trasą, przez most Pomorski, r. Toruńskie, dworzec PKS. Do ok. godz. 24 będą kursowały linie: 2,3,4,6,8,52,54,56,65,68,69,70,71,74. W godz. 16-24 uruchomione zostaną dodatkowe linie tramwajowe: "2 bis" (LPKiW-Babia Wieś), "3 bis" (Wilczak-Babia Wieś). Po południu i wieczorem (do godz. 24) więcej autobusów będzie obsługiwało linie: 54, 69. Autobusy nr: 53, 54, 64, 65, 71, 32N, 33N i 35N będą obsługiwane przez pojazdy przegubowe.(ko)


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!