Juwenalia 2012: Łąki Łan rozgrzali publiczność do czerwoności Juwenalia 2012: Łąki Łan rozgrzali publiczność do czerwoności

Za nami pierwszy dzień koncertowej części juwenaliów w ... (© Łukasz Jędrzejczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Za nami pierwszy dzień koncertowej części juwenaliów w Bydgoszczy. Na scenie rozstawionej na parkingu koło HSW "Łuczniczka" wystąpił m.in. Łąki Łan.

Czytaj też:
» Juwenalia 2012: dokładny plan na 17-19 maja

Muzyków zespołu spotkaliśmy na chwilę przed ich występem, który był ostatnim koncertem w czwartkowy wieczór.

O swoich odczuciach związanych z Bydgoszczą, o tęsknocie za żużlem w Warszawie i o tym, że miłość między Bydgoszczą a Toruniem jest możliwa a nawet konieczna rozmawialiśmy z perkusistą i wokalistą zespołu Piotrem "Mega Motylem" Koźbielskim oraz odpowiedzialnym za śpiewanie Włodzimierzem "Paprodziadem" Dembowskim.Oprócz Łąki Łan na juwenaliowej scenie wystąpili m.in. Alhena, Pax Unity, Hologram oraz zespół Banau.

Jedną z fajniejszych atrakcji było ramię dźwigu, z którego można było wykonać skok na bungee. - To było coś niesamowitego. Myślałam, że umrę. Totalny odjazd - opowiada Agata Konarska z UKW, która postanowiła sprobować swoich sił w skokach na bungee.

Oprócz bungee był także specjalny namiot, gdzie można było potańczyć w rytm muzyki klubowej.

Przejdź do galeriiZobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

janka (gość)

Juwenalia 2012: Łąki Łan. nienawidze was za ten koncert nie moglam sie wyspac do pracy :/