Juwenalia 2012 w Bydgoszczy (przy hali Łuczniczka) - koncert zespołu Koniec Świata Juwenalia 2012 w Bydgoszczy (przy hali Łuczniczka) - koncert zespołu Koniec Świata

(© Marcin Zmysłowski (www.fotografia.zmyslowski.pl))

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Drugiego dnia juwenaliów w Bydgoszczy gwiazdą wieczoru był zespół Authority Zero. Równie świetny koncert dali Polacy z Końca Świata. Zobaczcie zdjęcia z ich koncertu.

Czytaj też:
» Koncert zespołu Cała Góra Barwinków [zdjęcia]

W drugim dniu Juwenaliów 2012 w Bydgoszczy wystapił zespół Koniec Świata, który na juwenalia do BVydgoszczy przyjechał specjalnie ze Śląska. Oto fotorelacja z koncertu, który odbył się na parkingu przy hali Łuczniczka.

W sobotę jest ostatni dzień koncertów juwenaliowych. Warto zatem zdążyć jeszcze na występ GrubSona i The Baseballs.

Przejdź do galerii


Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Byly mieszkaniec Bydzi (gość)

Najlepiej zorganizowane juwenalia. Juwenalia były super bardzo dziękuje organizatorom cieszę sie bo to podnosi prestiż naszego miasta powinnismy być dumni ze jesteśmy z Bydgoszczy i ze mamy takie juwenalia