Juwenalia 2013 w Bydgoszczy

(© Agata Wodzień/archiwum MM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pojawiły się pierwsze juwenaliowe informacje. Podczas audycji w Radio Uniwersytet padł termin oraz miejsce. Samorząd Studencki UKW chce juwenaliów 2013 w Bydgoszczy na Wyspie Młyńskiej.

Juwenalia w Bydgoszczy 2013 najprawdopodobniej odbędą się w dniach 6-11 maja, zdradza Grzegorz Czeczot w studenckim Radiu Uniwersytet. Miejscem imprezy miałaby ponownie stać się Wyspa Młyńska.

Rok temu oficjalną przeszkodą w organizacji tam juwenaliów była Noc Muzeów odbywająca się w przestrzeni Wyspy w tym samym terminie, który zaplanowano na juwenalia.

Tradycyjnie Samorząd Studencki UKW zaprasza na Blokadę Łużyka, a ta 8 maja. W planach jest również powołany do życia rok temu Bal Kazimierza.

Macie pomysły na zespoły, które chcecie zobaczyć na juwenaliowej scenie w Bydgoszczy? Możecie zgłaszać na adres samorzad@ukw.edu.pl

Co sadzicie o zorganizowaniu podczas jednego z dni Juwenaliów 2013 w Bydgoszczy Dnia Zespołów Amatorskch?
Zobacz też:


Dzień zwierząt w Myślęcinku

Światowy Dzień Serca 2012

Szwedzi w Ostromecku

Jesień w Ogrodzie Botanicznym UKW
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

patryko (gość)

juwe.. Ja jestem za czyms w stylu reggae, fajnie sie przy takiej muzyczce chilluje:) Grubson tez bylby w deche:) i cos z rocka moze Coma, Happysad ,Hey lub cos w tym stylu....

:) (gość)

:). proponuje w koncu coś innego niż pseudo-polskie- reggae albo hip hop... znaczy niech sobie i będą ale może by w koncu jakis zespol rockowy :)

xx (gość)

taa. niech zagra w końcu ktoś porządny, bo ostatnio to mam wrażenie że każdego dnia jest 'DZIEŃ ZESPOŁÓW AMATORSKICH' ;]