Trzy pytania do Łukasza Kuczyńskiego, nowego zawodnika drużyny  KPSW Astorii 1. Dlaczego wybrał Pan KPSW Astorię Bydgoszcz? Od dłuższego czasu myślałem o przejściu do tego klubu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzy pytania do Łukasza Kuczyńskiego, nowego zawodnika drużyny  KPSW Astorii


1. Dlaczego wybrał Pan KPSW Astorię Bydgoszcz?


Od dłuższego czasu myślałem o przejściu do tego klubu. Moim zdaniem, jest to drużyna z perspektywami. Poza tym Astoria to marka. Nie ukrywam, że na moją decyzję wpłynął również fakt, że bydgoska drużyna występowała kiedyś w najwyższej klasie rozgrywkowej.


2. Jaka atmosfera panuje w drużynie i jakie cele przed sobą stawiacie na najbliższy sezon?


Tylko awans się dla nas liczy. Nastroje w naszym zespole są naprawdę bojowe, jednocześnie zaznaczę, że trener nie wywiera na nas żadnej presji. Trenujemy więc w doskonałej atmosferze. Musimy się zgrać i dać z siebie wszystko, aby awansować do pierwszej ligi. Nasze przygotowanie zostanie zweryfikowane podczas najbliższych spotkań.


3. Niemalże na każdym meczu Astorii hala przy ul. Królowej Jadwigi pęka w szwach, a na trybynach panuje wspaniała atmosfera. Czy liczy Pan na to, że kibice i w tym sezonie będą waszym "szóstym zawodnikiem"?


Dla mnie kibice mają wręcz kluczowe znaczenie. To dla nich się gra. Jeśli chodzi o fanów Astorii, to miałem okazję obserwować ich podczas spotkań, które rozgrywałem w Bydgoszczy jeszcze w barwach Tura Bielsk Podlaski i muszę przyznać, że wywarli na mnie doskonałe wrażenie. Według mnie kibice "Asty" są na poziomie ekstraklasy i bez wątpienia będą dla nas bardzo cennym "zawodnikiem", nie tylko przy okazji tych kluczowych spotkań, ale również w trakcie całego sezonu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!