(© Fot. Kino Helios w Bydgoszczy)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mamy trzy podwójne zaproszenia na film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" w środę, na godz. 18.30. Warto o nie powalczyć!

Tym razem w Kinie Kobiet w bydgoskim "Heliosie" zobaczymy film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” z robiącą karierę we Włoszech Kasią Smutniak.

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Przed seansem tradycyjnie odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Organizatorzy spotkania chcą byśmy pozostały jeszcze w klimacie świątecznym. Dlatego też zapraszają panie w stylizacjach w kolorze żółtym.

Mamy dla Was do wygrania trzy podwójne wejściówki na Kino Kobiet 26 kwietnia, na godz. 18.30.

Aby móc o nie zawalczyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: za co lubię Kino Kobiet? SMS z uzasadnieniem prześlijcie pod numer 71321 (koszt SMS-a do 160 znaków to 1,23 zł z VAT). W treść SMS-a wpisujemy więc: kino.uzasadnienie. imię i nazwisko. Przykładowa treść SMS-a: kino.za atmosfere.Janina Nowak.

Konkurs trwa od dziś do wtorku,25 kwietnia, do godz. 23.59. Zwycięzców powiadomimy w środę, 26 kwietnia, do godz. 12.

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!