KMP Toruń: Rozpoznajesz tę osobę? KMP Toruń: Rozpoznajesz tę osobę?

KMP Toruń: Rozpoznajesz tę osobę? - Zadzwoń

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

KMP Toruń: Rozpoznajesz tę osobę? Kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście nadal ustalają tożsamość osoby, której zwłoki zostały odnalezione w 2007 roku w opuszczonych zabudowaniach przy Dworcu PKS w Toruniu. Ponawiamy prośbę o zgłaszanie się osób, które mogły znać tożsamość denata. Liczymy, że załączone zdjęcie pomoże skojarzyć wygląd komuś, kto znał tę osobę.

KMP Toruń: Rozpoznajesz tę osobę?


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości nieznanego mężczyzny. W dniu 09.01.2007r. w opuszczonych zabudowaniach przy Dworcu PKS na ul. Dąbrowskiego w Toruniu znaleziono zwłoki.

Rysopis denata: wiek około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost 164cm, twarz szczupła – wychudzona, oczy jasne (niebieskie), zarost w postaci wąsów i krótkiej brody, nos prostolinijny, uszy średnie, włosy ciemny blond - szatyn. Widoczne liczne ubytki uzębienia.

Znaki szczególne - na szyi z lewej strony blizna po ranie ciętej długości około 10 cm oraz liczne tatuaże na całym ciele:

- na klatce piersiowej w górnej części wizerunek trzech twarzy kobiecych

- na podbrzuszu po prawej stronie napis „HANA” lub „HANIA” i serce

- na prawym barku – dystynkcje wojskowe – porucznik

- na prawym ramieniu wizerunek siedzącej postać ze skrzydłami (anioł)

- na prawym przedramieniu wytatuowany znak owada (pająka lub mrówki), poniżej (bliżej nadgarstka) twarz kobiety i kotwica

- na lewej ręce dłoni po stronie grzbietowej na paliczkach palców II do V litery „PSM”

- na lewym przedramieniu (powyżej nadgarstka) – ornament

- na lewej nodze, z przodu, poniżej kolana - napis o treści „ VENEE -*- „

- na lewym kolanie pięć kropek

- na części grzbietowej lewego śródstopia – słowo „LOSAM”

- na lewej stopie po wewnętrznej stronie poniżej kostki napis „FREE” i dystynkcje majora

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Śródmieście - tel. (56) 641 24 07, (56) 641-24 52 lub 112 i 997

Zespół Komunikacji Społecznej


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!