Konkurs Elite Model Look. Casting w Bydgoszczy Konkurs Elite Model Look. Casting w Bydgoszczy

Wczorajszy dzień w Domu Mody Drukarnia upłynął pod znakiem ... (© Łukasz Jędrzejczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczorajszy dzień w Domu Mody Drukarnia upłynął pod znakiem modelingu. Odbył się tam casting do prestiżowego konkursu Elite Model Look.

Czytaj też:
» Kalendarz Lindner 2012 - modelki nago przy trumnach [zdjęcia]

- Jesteśmy już po raz drugi w Bydgoszczy. Jest to niebywała okazja dla wszystkich dziewczyn, które chcą zostać modelkami, aby spotkać się z jedną największych i najstarszych agencji mody na świecie - agencją Elite - opowiada Iwona Radwan-Sado - stylistka i choreografka pracująca dla Elite. - Od wielu lat na terenie Polski organizujemy konkurs dla modelek Elite Model Look. Jeździmy po całej Polsce, po największych miastach. Tam, w centrach handlowych organizujemy castingi.

Kandydatki na modelki biorące udział w castingu muszą wypełnić kwestionariusz, zapozować do testowego zdjęcia i porozmawiać z komisją.

- Sprawdzamy, czy dziewczyny kocha aparat - mówi choreografka i stylistka. - Co do rozmowy, to nie jest to rozmowa kwalifikacyjna. Nie podejmujemy tu decyzji, czy rozpoczniemy współpracę z kandydatką, czy nie. - podkreśla Radwan - Sado. - Nawet jeśli dziewczyna nie spełnia naszych kryteriów, to pokazujemy jej inne możliwości, jak zrobić karierę w branży modelingu. Jeśli dziewczyna ma jakieś niedociągnięcia, to dajemy praktyczne rady, jak je zniwelować.

Casting cieszył się dużym zainteresowaniem.

- Myślę, że każda dziewczyna marzy o tym, by zrobić karierę, poznać świat. Dlatego tu przyszłam - opowiada Iga Liszkowska, która postanowiła wziąć udział w bydgoskim castingu. - Wpływ miały trochę programy takie jak Top Model. Świat modelek wydaje się nieco hermetyczny. Teraz łatwiej podjąć decyzję, by spróbować swoich sił w modelingu.

Jak wygląda poziom, który prezentują bydgoszczanki?

- Przyjechaliśmy do Bydgoszczy, poniewaz jest tutaj spory potencjał. Warto wspomnieć, że zeszłoroczna zwyciężczyni Elite Model Look pochodziła stąd - podkreśla Radwan-Sado.

Wczorajszy casting adresowany był do dziewcząt w wieku od 14 do 22 lat. Kandydatki, które przejdą dalszą kwalifikację w konkursie mają szansę trafić do na światowe wybiegi i pod skrzydła najlepszych projektantów mody.

Przejdź do galeriiZobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!