28 sierpnia w Piwnicach koło Torunia odbędzie się akcja "Nocne zwiedzanie obserwatorium astronomicznego w Piwnicach". Na MM Bydgoszcz można zdobyć wejściówki!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Akcja jest zorganizowana przez Centrum Astronomii UMK we współpracy z Instytutem B61. Goście dowiedzą się o pracy toruńskich astronomów, zobaczą ich narzędzia pracy i co najważniejsze z całej wyprawy - będą mogli spojrzeń w niebo przez teleskop.

"Nocne zwiedzanie obserwatorium astronomicznego w Piwnicach"

28 sierpnia, godz. 20.00
zbiórka: Plac Rapackiego (przy fontannie Cosmopolis) w Toruniu

KONKURS!

Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na "Nocne zwiedzanie obserwatorium astronomicznego w Piwnicach". Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy w komentarzu pod artykułem umieścić wpis "MM Bydgoszcz" i wysłać e-mail na adres: redakcja@mmbydgoszcz.pl (w tytule wiadomości należy wpisać: "Konkurs MM: zwiedzanie obserwatorium", a w treści login oraz imię i nazwisko). Kto pierwszy, ten lepszy!

Uwaga! Konkurs tylko dla zarejestrowanych Użytkowników MM-ki!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

* Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy trzech pierwszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Bydgoszcz.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Bydgoszcz) lub podmiotów od niej zależnych.

Zobacz też: Konkursy MM-ki

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!