Prawie 12 litrów krwi – to wynik akcji zorganizowanej w miniony piątek (21.03.2014r.) przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy. Tym razem 38 osób wyraziło gotowość i chęć pomocy innym, stawiając się w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, aby oddać krew.

Poza policjantami i pracownikami bydgoskiej Policji do akcji tradycyjnie włączyli się funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność, a tym którzy po raz pierwszy zdecydowali się na ten krok życzymy, aby na stałe zagościli wśród honorowych dawców.

Wszystkich zainteresowanych ideą honorowego krwiodawstwa zapraszamy do wstąpienia do Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy, a także do udziału w kolejnej akcji, która odbędzie się już 25 kwietnia 2014 r. w sali odpraw Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bydgoszczy przy ul. Iławskiej.za: KWP Bydgoszcz

Zdrowie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!