Leśna „przygoda” 7-latki Leśna „przygoda” 7-latki

Leśna „przygoda” 7-latki (© zdj. ilustracyjne/arch.Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piątkowe popołudnie „napędziło stracha” rodzinie 7-latki, która zgubiła się w lesie, w okolicach Piecek. Wszystko skończyło się szczęśliwie. Dziewczynkę odnalazł przypadkowy mężczyzna, którego słoneczna pogoda zachęciła do spaceru w tej okolicy.

W piątek (21.03.2014r.) po godz. 15:00 policjanci z Bydgoszczy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu w lesie w okolicach Piecek 7-letniej Patrycji. Dziewczynka, jak wynikało ze zgłoszenia, była na spacerze z babcią i wujkiem, gdy w pewnym momencie zniknęła im z oczu.

Początkowe poszukiwania na własną rękę niestety nic nie dały i do pomocy wezwano policjantów. To zgłoszeniu spowodowało poruszenie, Natychmiast do działań w ten rejon wysłano Oddział Prewencji Policji, przewodnika z psem tropiącym i funkcjonariuszy z ogniwa wodnego. O pomoc dyżurny zwrócił się również do straży pożarnej.

Wszystko skończyło się szczęśliwie.7-latkę zauważył przypadkowy spacerowicz, którym okazał się policjant z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy, który w wolnym czasie przybywał w okolicach Piecek. Przyprowadził dziewczynkę w okolice plaży, gdzie zgubiła się wchodząc, głębiej w las.

Tam czekał już patrol biorący udział w poszukiwaniach i babcia, której ulgę z powodu szczęśliwego finału, każdy może sobie wyobrazić.
za: KWP Bydgoszcz

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!