Wczoraj, we wtorek 12 września, w hali "Łuczniczka" odbył się finał akcji „Wyprawka dla żaka”. Bydgoski oddział PCK zorganizował koncert charytatywny. Gwiazdą wieczoru - oczywiście, oprócz dzieci - był Michał Szpak. Na koncercie bawiło się prawie 2 tysiące osób. Zobaczcie fotorelację oraz wideo z koncertu Michała.

Imprezy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Violetta (gość)

Super wystep Michala Szpaka ,to wspaniały artysta ,jego każdy koncert jest cudowny brak słów aby wyrazić wszystko co sie czuje .

Krystyna (gość)

Kolejny świetny koncert Michała.Ten chłopak jest nie do zdarcia, koncert za koncertem, do tego Voice, a on daje radę. Nigdy nie odmówi charytatywnego koncertu, znajduje także czas dla dzieci z nowotworami.Inni artyści powinni brać z niego przykład. Brawo Michał!

Matrix (gość)

Michał, pomimo przeziębienia, dał kolejny rewelacyjny koncert. Nigdy sie nie oszczędza i nie śpiewa na pół gwizdka. Szanuje publiczność, bo jest prawdziwym Artystą, a nie chałturnikiem.

8753 (gość)

Swietny koncert...szczytny cel...Michal jak zawsze na wysokosci zadania :-) Na Nim mozna polegac, nawet chory sie nie oszczedzal.