W rozgrywanych w Grudziądzu 14. Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie w niedzielę odbyły się walki finałowe.Prawdziwy szlagier oglądaliśmy w finale wadze lekkiej.

W absolutnym szlagierze finałów czekał nas pojedynek Karoliny Graczyk z Karoliną Michalczuk. Stawka była wyższa niż złoty medal Mistrzostw Polski, bo waga lekka (60 kg) to dywizja olimpijska, a obie nasze znakomite zawodniczki marzą o starcie w Igrzyskach w Rio de Janeiro.

Zgodnie z oczekiwaniami do finału Mistrzostw Polski awansowała Kinga Siwa (64 kg). Zawodniczka po pokonaniu Beaty Koronieckiej rywalizowała z Vanessą Nogaj, która dość niespodziewanie pokonała Katarzynę Krukowską.

Emocji dostarczył nam również ostatni pojedynek grudziądzkich mistrzostw, w którym walczyły będą Sylwia Kusiak i Anna Słowik (+81 kg), które mają sobie wiele do udowodnienia po ubiegłorocznym finale Mistrzostw Polski U-23 w Karczewie.


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!