Mrozu odwiedził Bydgoszcz. Kręci u nas teledysk do piosenki Rollecoaster

W radiu i internecie hula już najnowszy przebój Mroza pt. ... (© Łukasz Jędrzejczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W radiu i internecie hula już najnowszy przebój Mroza pt. Rollercoaster. W związku z tym pojawi się teledysk promujący piosenkę. Zdjęcia do klipu kręcono na Miedzyniu, na Wyspie Młyńskiej, w Myślęcinku oraz niedaleko stadionu Polonii.

Czytaj też:
» Teledysk do nowej piosenki Mroza powstaje w Bydgoszczy [zdjęcia]

W czwartek odwiedziliśmy ekipę filmową na opuszczonym basenie na bydgoskim Miedzyniu. Dziś podpatrywaliśmy Mroza na planie zdjęciowym w Myślęcinku.

Ekipa filmowa kręciła ujęcia przy wraku kolejki parkowej, która spłonęła we wrześniu ub. r. Okazało się, że spalony wrak ciuchci to idealna scenografia do nowego teledysku Mroza.Klip będzie opowiadał historię o parze streetartowców, którzy przemierzają miasto. Towarzyszyć im będzie para uroczych dziewczyn. W klipioe pojawi się także klasyka polskiej motoryzacji - polonez.

W piątek ekipa filmowa udała się także na opuszczone korty tenisowe niedaleko stadionu żużlowego.

Jak zapowiadają producenci, klip do piosenki pt. "Rollecoaster"  ukaże się w mediach za około trzy tygodnie.


Zobacz zdjęcia


Zobacz też:

Marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Park Akademicki w Fordonie

Komornicka. Biografia pozorna - premiera

Rewitalizacja szlaku wodnego E40
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolega (gość)

Ciuchcia. Ten klip za każdym razem mnie rozbraja hahah czemu? Tak się składa, że grupa moich znajomych regularnie podpiernicza zlom ze spalonej kolejki :D a tak ogółem to fajne miejsce na ... chillout, w wagonikach są JESZCZE ławeczki, można posiedzieć i pozamulać

no (gość)

fcuk mm. tez nie znam tej mrozy

wiem tylko że krecenie teledysku 60D jest profesjonalne hahahaa

bydgoscy "artyści" kręcą 5dmk2 a mroza 60D, ciekawe...