T.Gollob & Glaca T.Gollob & Glaca

(© Mat.organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

My Riot i Monster Energy mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe Święto sportu i muzyki przy okazji rozgrywek Grand Prix na żużlu.

Formacja MY RIOT powstała w 2008 roku początkowo jako projekt muzyczny wokalisty Piotra "Glacy" Mohameda znanego z występów w Sweet Noise oraz DJ-a i producenta muzycznego znanego jako TR Hacker. Wkrótce skład uzupełnili gitarzyści Jarek "Diamond Hill" Chilkiewicz i Krzysztof "Zwierzak" Mil oraz perkusista Szymon "Sajmon" Synówka. Skład firmuje jedyny póki co, pełnometrażowy album "Sweet Noise".

W kilku polskich miastach goszczących tegoroczne zawody żużlowe odbędą się towarzyszące rozgrywkom koncerty My Riot. Glaca - lider My Riot, który obok Tomasza Golloba jest polskim ambasadorem marki Monster, będzie miał okazję brać udział w rozgrywkach dopingując zawodników. To będzie swoista kontynuacja wspólnych działań rozpoczętych przy okazji teledysku "Sam przeciwko wszystkim". Ten wyjątkowy klip, w którym wzięli udział u boku My Riot, Tomasz Gollob i Peja, stał się swoistą podstawą łączenia muzyki i sportu. Warto wspomnieć, że teledysk obejrzało już tylko na samym kanale YouTube ponad 1,6 mln widzów. Teledysk jest prezentowany ponadto na portalach internetowych, w telewizjach muzycznych i na stronach traktujących o muzyce i sporcie.Tomasz Gollob tak wypowiada się na temat współpracy z Glacą i My Riot:
"Glaca to, jak wielokrotnie zaznaczałem, odważny facet z wizją. Tutaj wszystko pasuje: muzyka, postawa i wiarygodność. Współpracę przy teledysku "Sam Przeciwko Wszystkim" wspominam bardzo dobrze. To nowe pionierskie działanie, które pomaga nam wspólnie dotrzeć do nowych fanów, zarówno sportu, jak i muzyki. Wielka oglądalność tego wideo potwierdza tylko, że odnieśliśmy wspólny sukces. Okazuje się, że z Glacą wiele rzeczy nas łączy: determinacja, odwaga, skupienie na swojej drodze i oddanie pasji życiowej. Tylko tak można sięgać po mistrzostwo świata. Cieszę się, iż łączymy dwa piękne żywioły, i że żużel ma nowego ambasadora w osobie Glacy i jego My Riot. Czekam na ich pierwszy koncert na GP w Lesznie. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie świętować zwycięstwo!"


Glaca: "Sport zawsze mnie inspirował. Mój związek z żużlem rozwija się od wygranych w zeszłym roku przez polską reprezentację Mistrzostw Drużynowych. Wtedy właśnie, wspólnie z Tomkiem Gollobem, podjęliśmy decyzję o bliskiej współpracy przy wideo "Sam przeciwko wszystkim". Wideo okazał się ogromnym sukcesem i obiegło cały żużlowy i muzyczny świat. Przenoszenie tak potężnych energii jak muzyka i sport, w różne sfery to poważne działanie. Dla mnie osobiście żużlowcy to bardzo odważni ludzie, współcześni wojownicy na stalowych rumakach, ryzykujący życie w prawie każdym biegu. Cieszę się, że Tomek Gollob pokazuje mi ten sport od zaplecza. Nie ukrywam, że kontakt z żużlem daje mi adrenalinę i kontakt z wymiarem mistrzowskim, z którym w muzyce nie spotykam się tak często jakbym chciał. W tym co sam robię, też staram się ryzykować i wznosić na najwyższy możliwy poziom."

Koncerty My Riot będą towarzyszyć rozgrywkom żużlowym w niżej wymienionych miastach.

Fani sportu i muzyki będą mogli wymienić się pozytywną energią i dostać dodatkowy zastrzyk adrenaliny od Glacy i spółki. To pionierskie połączenie na mistrzowskim poziomie i cieszymy się bardzo, że głównymi ambasadorami tego działania są Tomasz Gollob i Glaca. To pierwszy tego typu team sportowo-muzyczny w naszym kraju.

Leszno 28.04. (GP)
Gorzów 22.06. (GP)
Bydgoszcz 06 lub 07.07. (SWC)

Zobacz też:

Wspólne zdjęcie bydgoszczan

Zakończenie Juwenaliów 2012

Noc Muzeów 2012 w Bydgoszczy

RegioMoto - portal o motoryzacji
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!