Wypadek na Rondzie Inowrocławskim Wypadek na Rondzie Inowrocławskim

(© nadesłane)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś ok. godziny 4:00 nad ranem w Bydgoszczy miał miejsce śmiertelny wypadek. Doszło do niego na Rondzie Inowrocławskim, gdzie zbiegają się ulice Kujawska i Brzozowa.

Czytaj też:
» Targi WOD-KAN: tańczące fontanny

Nad ranem w Bydgoszczy zderzyły się dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący transporterem 43-letni mężczyzna, wjeżdżając na rondo zderzył się z lawetą.

Zderzenie spowodowało, że śmierć na miejscu poniósł pasażer transportera. Pozostali uczestniczący w wypadku - kierowca i dwóch pozostałych pasażerów - trafili z obrażeniami trafili do szpitala.

Jak podaje policja, kierujący w obu pojazdach byli trzeźwi. Obecnie ruch na rondzie odbywa się już bez utrudnień. Będą wyjaśniane okoliczności wypadku.Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!