Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie marihuany Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie marihuany

Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie marihuany. Jeden z 19-latków dodatkowo usłyszał zarzut usiłowania udzielenia narkotyków. (© archiwum GP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie marihuany. Jeden z 19-latków dodatkowo usłyszał zarzut usiłowania udzielenia narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 20 porcji narkotyków.

Policyjny patrol działając na terenie Doliny Śmierci w Fordonie zauważył przy ulicy Bołtucia grupę młodych osób. Dwóch z nich na widok patrolu odrzuciło na ziemię foliowe woreczki. Mundurowi wylegitymowali ich.

- Jak się okazało, w woreczkach był zielony susz roślinny. Co więcej obok nich leżała foliowa torba, w której znajdowało się 18 woreczków z zielonym suszem roślinnym, kilkadziesiąt pustych tzw. „dilerówek” oraz waga elektroniczna - wylicza podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Właścicielem torby okazał się stojący w pobliżu 19-latek. On i jego dwaj koledzy, także 19-latkowie, zostali zatrzymani i dowiezieni do komisariatu.

Śledczy ustalili, że właściciel torby z narkotykami próbował udzielić kolegom marihuany. Za to też usłyszał zarzut. Postępowanie trójki 19-latków oceni sąd.

Info z Polski - 12.10.2017


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Hehe (gość)

Udzielanie maryhunaemu
Dobrze że nie sprzedawał
Na prawdę wielki sukces bydgoskiej prewencji