W styczniu tego roku na terenie Pubu Jack trwały prace rozbiórkowe W styczniu tego roku na terenie Pubu Jack trwały prace rozbiórkowe

W styczniu tego roku na terenie Pubu Jack trwały prace rozbiórkowe. (© Tomasz Czachorowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Byłemu menedżerowi Pubu Jack w Bydgoszczy grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Polskie Radio PiK, dziś przed sądem w Bydgoszczy ma stanąć Hubert B., były menedżer Pubu Jack, któremu zarzuca się nielegalną rozbudowę lokalu.

- Rzeczywiście na dziś (środa) wyznaczono sprawę w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, w IV Wydziale Karnym - mówi nam prok. Rafał Sadowski z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe. - Hubertowi B. zarzuca się prowadzenie prac budowlanych bez wymaganego zezwolenia oraz spowodowanie bezpośredniego zagrożenia, że budynek się zawali.

Mężczyźnie grozi za to od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

- Na etapie postępowania mężczyzna nie przyznawał się do winy, przedstawił swoją linię obrony - mówi prokurator. - Są jednak opinie biegłych, z których jasno wynika, że prowadzenie prac budowlanych w Pubie Jack wiązało się ze stwarzaniem zagrożenia.

Ratownicy odnaleźli ciało ostatniego z poszukiwanych górników w kopalni Zofiówka

źródło: TVN/x-news

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!