(© Stanisław Gazda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

29-latkowi poszukiwanemu listem gończym, za handel i posiadanie narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Bocianowa.

Policjanci komisariatu na bydgoskim Śródmieściu zabezpieczyli ponad 250g narkotyków. Kryminalni zajmujący się poszukiwaniami zbierali informacje o osobach, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Jedna z takich informacji doprowadziła ich na ulicę Pomorską.

Jak się okazało informacja się potwierdziła. W jednym z mieszkań funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego listem gończym mieszkańca gminy Białe Błota. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy do odbycia kary jednego roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Podczas kontroli pomieszczeń, w toalecie funkcjonariusze zauważyli resztki suszu roślinnego.

Na miejsce sprowadzono psa do wykrywania narkotyków, który potwierdził przypuszczenia policjantów. Służbowy „Chemik” wskazał również miejsce, gdzie ukryte były środki odurzające. W pomieszczeniach gospodarczych kryminalni zabezpieczyli 10 woreczków z marihuaną i wagę elektroniczną.

29-latek trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty sprzedaży i posiadania znacznych ilości narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

Po przesłuchaniu w prokuraturze zatrzymany trafi do zakładu karnego w celu odbycia wcześniej orzeczonej kary.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!