(© onboard.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios

Helios S.A. i Galeria Pomorska, centrum handlowe w Bydgoszczy przechodzące proces modernizacji i rozbudowy, zawarły umowę w sprawie utworzenia 7-salowego kina z ponad 1000 miejsc. Otwarcie multipleksu, planowane jest na koniec 2012 r. po przystosowaniu centrum handlowego do potrzeb nowego najemcy. Będzie to pierwsze kino sieci Helios w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

Repertuar kin w BydgoszczyWarszawa, styczeń 2012 r. – Helios S.A. podpisał umowę najmu 2460 m2 powierzchni położonej w rozrywkowej części Galerii Pomorskiej, znajdującej się na pierwszym piętrze centrum. Dostęp do kina będzie miał miejsce z odnowionej ostatnio części gastronomicznej, w której funkcjonują restauracje takich międzynarodowych sieci jak McDonald’s czy KFC. Otwarcie multipleksu Heliosa na terenie Galerii Pomorskiej jest kolejnym etapem planu modernizacji i rozbudowy tego popularnego centrum handlowego w Bydgoszczy, który jest realizowany przez właściciela obiektu – firmę Resolution Property. Kilka tygodni temu na terenie Galerii swoje sklepy otworzyły Cubus i Claire’s.

Shane Scott, Dyrektor Resolution Property, tak komentuje podpisaną umowę: „Bardzo cieszymy się, że Helios dołączy do grona naszych najemców. To wiodąca w Polsce sieć kin i jej obecność w Galerii Pomorskiej odmieni ofertę rozrywkową centrum, szczególnie tę skierowaną do rodzin i młodszych klientów.” I dodaje: „Podpisana umowa jest istotnym krokiem w realizacji planu rozwoju Galerii Pomorskiej, który obejmuje także znaczącą rozbudowę obiektu. Umowa podkreśla również nasze zaangażowanie inwestycyjne, które jest niezmienne od momentu nabycia przez nas Galerii Pomorskiej w 2010 roku.”

strona: 1 z 3 następna strona »

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!