Pięć medali dla lekkoatletów z SP nr 4 w Inowrocławiu

zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjne Tomasz Młynek
Aż pięć medali zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 podczas Halowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików i Dzieci przeprowadzonych w miniony weekend, tj. 22-23 lutego w Bydgoszczy.

Inowrocławianie całkowicie zdominowali rywalizację na dystansie 300 metrów w kategorii dzieci młodszych. Bieg dziewcząt zakończył się zwycięstwem Wiktorii Puszczykowskiej, która minimalnie wyprzedziła drugą na mecie Patrycję Nowak.

Dwóch inowrocławian stanęło także na podium w rywalizacji chłopców - złoty medal wywalczył Jędrzej Prill, a brązowy Łukasz Olender. Ponadto, w kategorii dzieci starszych (rocznik 2002) drugie miejsce na tym samym dystansie zajął Kacper Nowak.

Wszyscy zawodnicy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka".

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?