Jeśli wasz pies cierpi na nietrzymanie moczu lub suka ma cieczkę, to sposobem na to są... pieluchy. Pampersy dla zwierząt (podobne do tych dziecięcych, tylko z dziurą na ogon) prezentowano w weekend na targach ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jeśli wasz pies cierpi na nietrzymanie moczu lub suka ma cieczkę, to sposobem na to są... pieluchy. Pampersy dla zwierząt (podobne do tych dziecięcych, tylko z dziurą na ogon) prezentowano w weekend na targach weterynaryjnych w łódzkiej hali sportowej.

Nowością był ultra-dźwiękowy inhalator dla konia z lekką maską z przezroczystego plastiku. Jest przeznaczony do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych. Kosztuje ponad pięć tysięcy złotych.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się "broń" do podawania leków zwierzętom. Tzw. aplikator pneumatyczny Teledart, czyli karabinek z celownikiem optycznym, trafia strzykawką ze środkiem medycznym nawet na odległość 130 m.

Targom towarzyszyły prelekcje, wykłady, prezentacje oraz pokaz operacji.

(jed), fot. Paweł Łacheta - Express Ilustrowany

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!