Pokaz "Tańczące Fontanny" na placu przed Filharmonią Pomorską Pokaz "Tańczące Fontanny" na placu przed Filharmonią Pomorską

Od 22 do 24 maja odbędzie się w Bydgoszczy XX edycja ... (© www.targi-wod-kan.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 22 do 24 maja odbędzie się w Bydgoszczy XX edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012. Impreza odbędzie się na terenie Centrum Wystawienniczo - Targowego w Myślęcinku. Na placu przed Filharmonią Pomorską zobaczymy specjalny pokaz "Tańczące Fontanny".

Czytaj też:
» Targi Mieszkaniowe na Łuczniczce znów przyciągnęły tłumy [zdjęcia][wideo]

Pokaz wody, światła i dźwięku odbędzie się 22 maja około godziny 21.30 na placu przed Filharmonią Pomorską.

"Tańczące Fontanny" to pomysł z okazji jubileuszu 20-lecia Targów WOD-KAN.

Jak podaje organizator organizowane przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” targi, są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji.

Targi adresowane są do wysokiej klasy specjalistów i to zarówno ze strony wystawców, jak i osób zainteresowanych prezentowanymi nowościami.

Organizatorzy podkreślają, że jest to największa w kraju i jedna z większych w Europie imprez wystawienniczych branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!