Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podjął decyzję o natychmiastowym zwolnieniu ze służby funkcjonariusza, który w miniony piątek ok. godz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podjął decyzję o natychmiastowym zwolnieniu ze służby funkcjonariusza, który w miniony piątek ok. godz. 21:30 na parkingu jednego z hipermarketów w Bydgoszczy, kierując samochodem po pijanemu spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia.
Po krótkim czasie na ulicy Jagiellońskiej został zatrzymany do kontroli, okazało się że był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, dzisiaj został mu postawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!