Według wizjonerów w przyszłym miesiącu wybuchnie wojna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wierząc wizjom Baby Vangi i Nostradamusa, 10 listopada tego roku wybuchnie III wojna światowa. Według wizjonerki, wojna potrwa do roku 2014, a według wizjonera podczas trwania tej wojny zostanie użyta broń biologiczna i chemiczna. Toczyć się ona będzie zarówno na lądzie, jak i na wodzie.

Wizje III wojny miał także Mitar Tarabicz. Był on chłopem, żyjącym w małej serbskiej wiosce - Kremn. Swoje wizje opowiadał ojcu chrzestnemu, miejscowemu duchownemu prawosławnemu, który wszystko skrupulatnie zapisywał w notatniku.

Jego wizja wojny odbiegała od tej, którą przewidział Nostradamus. Nie będzie w niej broni, a kule armatnie, będą rzucać zaklęcia usypiające. Będzie w niej głód i śmierć.

Ocaleją ci, którzy będą pościć, a także Ci, którzy znajdą schronienie w "górach z trzema krzyżami". Ocaleje tylko jeden europejski kraj, a wojna ta będzie to ostatnią wojna, która nawiedzi ludzkość. Mitar Tarabicz przepowiedział tak:

"Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast.

Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga. Najwięksi i najbardziej rozgniewani uderzą w najpotężniejszych i najbardziej rozwścieczonych! Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje – ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów.

(...) Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożogą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów. Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen”.

Z kolei w trzeciej tajemnicy fatimskiej nie ma mowy o tragicznych losach świata, jednak w jej części opisana jest wizja Ziemi. W książce Stephana Lessare "Odkryte sekrety przyszłości” została przedstawiona przepowiednia III wojny światowej, jaką spisała Łucja.

Początek konfliktu rozpocznie się wtedy, gdy China zaatakują Rosję, użyją także broni jądrowej. Cały świat będzie zaskoczony takim biegiem spraw. Wojna będzie toczyć się głównie w Europie i Azji.

"Chociaż na początku wojny Chiny będą miały przewagę to jednak ta wojna będzie dla nich samobójczym krokiem. Stopniowo dołączą inne państwa: USA, Niemcy, Anglia. (...) Chińczycy będą dążyć do zniszczenia białej rasy, ale nie oszczędzą też ludzkości zamieszkałej na terenie Azji".

Maryja ukazywała się Łucji do końca życia. Zawsze ostrzegała przez chorobami, wojnami, zagładą, upadkiem wiatry. "Niestety ludzie nie chcą tego słuchać, ignorują wszystkie proroctwa, wezwania do czujności".

Przepowiedni jest wiele, a ludzie różnie na nie reagują. Gdyby te wszystkie wizje miały się sprawdzić, to ludzkość czekałyby ciężkie czasy. Trudno jest uwierzyć w to, że przyszłość może nie przynieść szczęśliwego jutra.

źródło: Przepowiednie 2010. W przyszłym miesiącu wybuchnie III wojna światowa?
autor: KP
Zobacz też:
Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie w Smoleńsku

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jaroslaw-krezel.blogspot.com (gość)

Niestety, nasza przyszłość, nie zapowiada się optymistycznie. Czekają nas bardzo ciężkie czasy, nie potrafiliśmy się dogadać i nie będziemy umieli zatrzymać trybów machiny zagłady, jaką stworzył człowiek, przeciwko ludzkości. Chciałbym, nie wierzyć w to, co przeczytałem, ale powiem tak, jak kiedyś powiedział jeden z marginesu: Nie chcę, ale muszę

Chaber (gość)

cierpliwość cnotą. No o.k. mamy 2014 i wojna już jest...teraz tylko trochę cierpliwości i zacznie się opisywany głód itp.

www.agnieszkaklosinska.pl (gość)

3 krzyze na gorze?. http://www.polskiekrajobrazy.pl/Galerie/569:Dzialy_Grabowieckie/93294:zadymiony_fragment_Gory_Zamkowej_z_trzema_krzyzami.html
;)

silva (gość)

takie tam. Towszystko to taki tanie pitolenie. 2012 zaraz sie skonczy bez wojny i wtedy pojawi sie nowa data 2020 albo 2031 i wzajemne nakrecanie spirali strachu bedzie dalej trwalo.

ghost_1992 (gość)

3 wojny.. ale Ja nie chce mieć trzeci wojnę światową. BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

.... Wilno: Góra trzech Krzyży
http://fc02.deviantart.net/fs30/i/2008/147/2/c/091_Three_Crosses_monument_by_cinnabarr.jpg

bomby usypiające. to nic innego, tylko bomba neutronowa - nie naruszając budowli, zabija ludzi (usypia).
No, czas najwyższy jechać w góry. Na Tarnicy jest jeden krzyż, na Giewoncie też jeden.... Ktoś podpowie, gdzie są trzy?
;)