Przy szpitalu im. A. Jurasza nie ma gdzie parkować [zdjęcia]

Parking przy "Juraszu" liczy około 100 miejsc. Niestety nie ... (© Anna Biernacka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Parking przy "Juraszu" liczy około 100 miejsc. Niestety nie wystarczy ich dla wszystkich pacjentów. Żeby się tam zatrzymać, trzeba czekać nawet kwadrans. Miejsc parkingowych w okolicy szpitala też brakuje.

Czytaj też:
» Jarosław Kaczyński w szpitalu im. Jurasza

W załączniku przesyłam 3 zdjęcia. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione koło bloków naprzeciw wjazdu na teren szpitala. Do niedawna można było tam parkować.

Miejsce parkingowe jest odgrodzone drutem i parkować mogą tylko mieszkańcy, którzy mają pozwolenie.

- Grunt przy loku nr 13 jest prywatny, wykupiony przez wspólnotę - przypominają mieszkańcy. - Przecież mamy prawo parkować własne samochody pod domem - bronią się.Trzecie zdjęcie przedstawia wjazd na parking szpitala. Jak widać, następny samochód oczekujący w kolejce na parking, blokowałby ruch na ulicy.

Po drugiej stronie, na rogu ulicy Jurasza i  al. Powstańców Wielkopolskich jest prywatna klinika i jest tam kilka wolnych miejsc parkingowych.
Często są tam wolne miejsca. Jest jednak tabliczka informująca, iż są one tylko dla pacjentów tej kliniki i że każda rozpoczęta godzina kosztuje 100 zł. Pojawia się tam kobieta, która chodzi i spisuje numery rejestracyjne samochodów.Najbliższy parking jest koło marketu Leclerk. Tam też pobierają opłatę. Za darmo parkować mogą tylko osoby, które robiły zakupy w sklepie.

Przejdź do galerii


Zobacz też:

Protest przeciwko ACTA

Nieruchomości bliżej ciebie

Photo Day 20.0 w Ostromecku

Plebiscyt Nadzieje Mojego Miasta
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkaniec (gość)

Fakty. Tylko autor/ka artykułu nie jest do końca doinformowana/y, gdyż wygrodzone miejsca postojowe przy bloku 13 są na prywatnym, wykupionym przez wspólnotę, gruncie! Więc dlaczego miejsca mają być zastawiane przez klientów szpitala? Notorycznie zastawiano te miejsca uniemożliwiając mieszkańcom bloku zaparkowanie własnych samochodów! Kuriozum!!!

dagmara (gość)

do Adam-a. Większość zapomina, że w pobliżu szpitala mieszkają również użytkownicy aut, którzy zbyt często natrafiają na niefrasobliwych "pacjentów" szpitala blokujących im wjazd do posesji bądź własnego garażu

tomasz (gość)

Propozycja. Krótko i na temat...Pora przesiąść się w komunikację..Taniej i ekologiczniej.

Adam (gość)

Nie ma to jak przyszpitalny biznes. Widać, że wszyscy wokół szpitala zwietrzyli interes w miejscach parkingowych.