Puchar Borów Tucholskich. W Tucholi najlepsza była Spójnia Białe Błota [zdjęcia]

Piotr Pubanz
W tym roku do dwudniowej rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, w dwóch kategoriach wiekowych. Na murawie pojawiło się przeszło 200 piłkarek, a rozegrano aż 72 spotkania.

Niespodziewanie zwyciężyła Spójnia Białe Błota przed Startem Pruszcz, a na trzecim miejscu został sklasyfikowany faworyt turnieju GSS Grodzisk Wielkopolski. Miejscowe piłkarki uplasowały się na szóstym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć z tych zawodów.

Chorwaci staną w środę przed historyczną szansą. "Dla nas, dla całego kraju, to wiele znaczy"

Źródło: RUPTLY/x-news.pl
W tym roku do dwudniowej rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, w dwóch kategoriach wiekowych. Na murawie pojawiło się przeszło 200 piłkarek, a rozegrano aż 72 spotkania. Niespodziewanie zwyciężyła Spójnia Białe Błota przed Startem Pruszcz, a na trzecim miejscu został sklasyfikowany faworyt turnieju GSS Grodzisk Wielkopolski. Miejscowe piłkarki uplasowały się na szóstym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych zawodów. Chorwaci staną w środę przed historyczną szansą. "Dla nas, dla całego kraju, to wiele znaczy" Źródło: RUPTLY/x-news.pl Piotr Pubanz
Już po raz 20. odbył się w Tucholi turniej piłki nożnej kobiet o Puchar Borów Tucholskich.

Niespodziewanie zwyciężyła Spójnia Białe Błota przed Startem Pruszcz, a na trzecim miejscu został sklasyfikowany faworyt turnieju GSS Grodzisk Wielkopolski. Miejscowe piłkarki uplasowały się na szóstym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych zawodów. KLIKNIJ TUTAJ