W sobotę 1 kwietnia - w prima aprilis - odbył się na bydgoskim Starym Rynku Regionalny Jarmark Absurdu. Było mnóstwo stanowisk i stoisk, można było złożyć wniosek o przyjęcie do San Escobar, można było także posłuchać KOD Kapeli. Zobaczcie sami, co ciekawego mieli do zaoferowania bydgoszczanom KOD i San Escobar.

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

odKODować POlskę ! (gość)

W ramach postulowania demokracji i wolnomyślicielstwa, wszyscy członkowie Komitetu Obrony Demokracji są zobowiązani do wyznawania jedynej słusznej wiary. Jest to specyficzna odmiana ateizmu – polega na tym, że członkowie komitetu wprawdzie nie wierzą w Boga, jednakże wierzą w bóstwa i duszki, które donoszą nowej władzy na niewierzących, co ma skutkować interwencjami ABW w ich domach. Zarówno teologowie, religioznawcy, jak również psychiatrzy zastanawiają się, jak sklasyfikować tę wewnętrznie sprzeczną postawę światopoglądową. Członkowie komitetu walczą o wyprowadzenie ze szkół lekcji religii, ale także innych nieneutralnych światopoglądowo przedmiotów, takich jak biologia, na której indoktrynuje się dzieci twierdzeniami o żeńskich i męskich chromosomach, a także język polski na którym propagowany jest rodzaj męski i rodzaj żeński.

odKODować POlskę ! (gość)

Aby utrzymać porządek prawny, Komitet planuje wprowadzić następujące zakazy:

Zakaz posiadania Biblii;
Zakaz krytyki świętych przedstawicieli Polski Ludowej;
Zakaz sprzeciwu wobec przyjęcia muzułmańskich imigrantów;
Zakaz protestu przeciwko budowie meczetów w imię świeckiego państwa;
Zakaz logicznego myślenia;
Zakaz wywieszania flagi Polski podczas świąt narodowych
W skład komitetu wchodzi wiele wybitnych autorytetów – zarówno żywych, jak i martwych. Należą do nich:

Wojciech Jaruzelski – wieczny Prezydent Polskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej;
Czesław Kiszczak – ukochany Wódz;
Adam Michnik – szanowny Przywódca;
Mariusz Walter – uczeń lorda SSithów – Joseph'a Goebbels'a, minister propagandy;
Zygmunt Bauman – naczelny filozof, walczył z bandytami z NSZ;
Jan Hartmann – założyciel Komitetu, pełnomocnik ds. kazirodztwa i męskorództwa;
Kuba Wojewódzki – pełnomocnik ds. paradoksów światopoglądowych[2];
Ryszard Petru – główny ideolog frankoszwajcarskizmu, przywódca sekcji werbunkowo-operacyjnej, twórca projektu 500zł Kredytu na Każde Dziecko;
Mateusz Kijowski – pełnomocnik ds. alimentów, dłużnik Petru, przybysz z nicości, posiadał brodę zanim to było modne;
Erich Honecker – chciał niemieckiej interwencji w Polsce, zanim to było modne.
Rzecznik Praw Obywatelskich – straszył Błaszczaka na początku 2017.

odKODować POlskę ! (gość)

Komitet Obrony Demokracji – ściśle jawna formacja dywersyjno-separatystyczna, walcząca o utrzymanie wpływów wielu opiniotwórczych mediów, takich jak np. Newsweek, Gazeta Wyborcza, TVN, oraz obronienie Naszej Ojczyzny przed Kaczyzmem. Został sformowany jeszcze przed objęciem władzy przez PiS.
Komitet Obrony Demokracji został spontanicznie powołany w odpowiedzi na odezwę Jana Hartmanna, wybitnego filozofa Uniwersytetu Jagiellońskiego, który szczyci się licznymi osiągnięciami naukowymi, między innymi stwierdzeniami, że kazirodztwo jest bardzo naturalne, a agnostycyzm nie różni się od katolicyzmu. Inicjatywa została błyskawicznie podchwycona przez innych Polaków z krwi i kości, którzy postanowili ruszyć ojczyźnie na ratunek. Komitet Obrony Demokracji pragnąłby się szczycić tradycjami organizacji opozycyjnych, działających w Polsce głównie za czasów okupacji i Polski Ludowej. Niestety, jak na razie, żaden weteran nie udzielił mu błogosławieństwa. Od czasu powstania komitet nieustannie werbuje w swoje szeregi nowych członków – często bez ich wiedzy.
Komitet Obrony Demokracji za zadanie postawił sobie obalenie wybranej w demokratycznych wyborach narzuconej nam przez Kościół Katolicki władzy okupacyjnej oraz całkowite przereformowanie państwa, czyniąc z niego świecko-islamską Polską Republikę Ludowo-Demokratyczną.