Speedway Best Pairs Cup już w piątek. Pierwsza lewa nieoficjalnych mistrzostw świata par rozegra się na Motoarenie.

Zwycięskiego składu się nie zmienia. Podobnie do zeszłej edycji także i w tym roku na pięknym toruńskim obiekcie w ekipie biało- czerwonych zobaczymy Tomasza Golloba i Adriana Miedzińskiego. Polskich asów wspierał będzie młody gniewny czyli Patryk Dudek.

Trening przed Speedway Best Pairs w Toruniu [ZDJĘCIA]Najgroźniejszych rywali należy upatrywać w reprezentacjach Rosji, Australii i mimo wszystko Danii. Wiadomo Sborna to niezastąpiony Emil Saifudtonow, teraz na co dzień zawodnik miejscowego Unibaxu plus niebliczalny Artiom Łaguta.

Australia to niesamowici na Motoarenie "Turbo Twins" z Australii, czyli Chris Holder oraz Darcy Warda.

O pełną pulę powalczą również Duńczycy. Jeden warunek. Nicki Pedersen musi współpracować na torze ze swoim turniowym partnerem Nielsen Kristianem Iversenem. W środowisku żużlowym panuje przekonanie, że Nicki nie potrafi współpracować z kolegami z pary. Jest postrzegany jako indywidualista, jednak w Speedway Best Pairs Cup liczy się zgranie i pomoc partnerowi.

Zatem jeśli Power nawiąże współpracę z PUK-iem potomkowie Hamleta mogą powalczyć nawet o najwyższe podium.

A jak typują czytelnicy naszegomiasta.pl? Czekamy na państwa typy i opinie.

TYP NASZEGO MIASTA:
1. POLSKA
2. AUSTRALIA
3. ROSJA

Polonia Bydgoszcz

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!