Polacy zagrają dziś w finale Ligii Światowej

(© archiwum GP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polska reprezentacja w siatkówce pierwszy raz w historii zagra w finale Ligii Światowej. W niedzielę 8 lipca Polacy zmierzą się z Amerykanami. Gdzie i o której można śledzić relację?


Agnieszka Radwańska druga na Wimbledonie. Wygrywa Williams

W Sofii odbywa się XXIII edycja Ligii Światowej, w której ostatnim etapie, pierwszy raz w historii, zagra reprezentacja Polski. Finał zostanie rozegrany o godzinie 20:00. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport.

Relację z meczu będzie można śledzić również w internecie. Listy rozgrywek sportowych i miejsc, gdzie można je obejrzeć online, znajdują się m.in. na takich stronach jak: transmisje.info czy sport-relacje-tv.pl, meczenazywo.tv, live-sport-tv.com, wynikilive.pl

Relacje w wersji pisemnej mają zamiar prowadzić portale ogólnopolskie, m.in. sport.onet.pl, sport.interia.pl i regionalnych np. pomorska.pl.

My o przebiegu meczu będziemy Was informować na MM-kowym Facebooku. Jakimi rywalami okażą się dziś Amerykanie, mistrzowie olimpijscy?

Wczoraj w półfinale nasi siatkarze pokonali Bułgarów 3:0. Zagrali w składzie: Paweł Zagumny, Zbigniew Bartman, Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Krzysztof Ignaczak (libero), oraz Michał Ruciak, Jakub Jarosz, Michał Kubiak.

Wczorajszy mecz z Bułgarami:


Zobacz też:

Infliction w Parku Witosa

Powitanie lata z zespołem Feel

Bydgoszcz Buskers Festival

RegioMoto - portal o motoryzacji
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wkurzona (gość)

........ Kurcze, co za kicha NIE KAŻDY MA POLSAT SPORT BARANY!!!!!!!! Mecz półfinałowy dali w Polsacie a finał już nie,,,,,,,,