Przed świętami markety w Bydgoszczy będą otwarte nieco dłużej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Auchan przy ul. Rejewskiego dzisiaj (poniedziałek) i jutro jest czynny od godz. 8 do 22. W środę i czwartek można tu zakupy robić między 8 a 23. W Wigilię sklep będzie czynny od 8 do 16.

Carrefour w Galerii Pomorskiej przy ul. Fordońskiej zaprasza od dziś do czwartku w godz. 8.30-22, a w piątek - między 8.30 a 15. Sklep pod tym samym szyldem, ale w Galerii Glinki (al. Jana Pawła II) będzie otwarty od dzisiaj do czwartku od 9 do 21, a w Wigilię - od 9 do 15. Market tej samej sieci przy ul. Skarżyńskiego do czwartku jest czynny od 8 do 22. W Wigilię można tutaj kupować od 8 do 15.

Sklepy sieci Kaufland przy ul. Skarżyńskiego, Solskiego i Wojska Polskiego do 23 grudnia włącznie zapraszają w godz. 7-24. Z kolei 24 bm. będą otwarte od 7 do 16.

Makro do 23 grudnia włącznie jest czynne 24 godziny na dobę. W Wigilię ostatni klienci wyjdą stąd z zakupami o godz. 15.

Real na Kruszwickiej dzisiaj i jutro zaprasza klientów w godz. 8-22, w środę i czwartek od 8 do 23. W Wigilię na zakupy będzie można przyjść między 8 a 16.

Tesco (Toruńska 101) do czwartku włącznie jest czynne całą dobę. W Wigilię będzie zamknięte o godz. 17.

źródło: pomorska.pl, autor: K.P.


Szukasz pomysłu na prezent, przepisów kulinarnych, świątecznych wydarzeń w Bydgoszczy? Zobacz też: Boże Narodzenie w Bydgoszczy - informator


Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nie kupuj 24 i 31 grudnia. przyłącz się do akcji!

http://www.facebook.com/event.php?eid=154476661266878

współczuje pracującym. jako młody człowiek współczuje osobom które przez wygodnictwo wielu innych osób muszą siedzieć do godzin popołudniowych w pracy w dzień wigilii. to samo dotyczy weekendów: przecież 3/4 zakupów można zrobić innego dnia....
co ciekawe: kiedy pytam osoby które lubują się w niedzielnych spacerach po marketach czy chciałyby pracować w niedziele odpowiadają że nie gdyż to czas który mogą spędzić z rodziną i odpocząć....a kiedy z dziećmi mają się spotkać pracownicy sklepów?