Śmiertelny wypadek w Makowiskach koło Solca Kujawskiego AKTL. [FILM]

Śmiertelny wypadek w Makowiskach koło Solca Kujawskiego. Dzisiaj (2.05.2013) około godz.13:45, na krajowej "dziesiątce" doszło do wypadku, w którym śmierć poniosły dwie kobiety. Zobacz film.

Śmiertelny wypadek koło Solca Kujawskiego na DK 10
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Śmiertelny wypadek w Makowiskach koło Solca Kujawskiego na DK 10 (© Screen z TVP Bydgoszcz)

Śmiertelny wypadek w Makowiskach koło Solca Kujawskiego na DK 10Dzisiaj (2.05.13) około 13:45 dyżurny policji w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie o wypadku.

Na drogę krajową nr 10, na wysokości Solca Kujawskiego, w powiecie bydgoskim skierowano policjantów oraz służby ratunkowe.

Zobacz też: Pożar Pubu Jack w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dostawczy mercedes skręcając w lewo, w kierunku Solca Kujawskiego zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem osobowym.

Śmiertelny wypadek w Makowiskach dwie kobiety nie żyjąW wyniku tego wypadku zginęły pasażerki alfy romeo kobieta 17 lat oraz ciężarna kobieta 24 lata, natomiast 31-letni kierowca został przewieziony na badania do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Makowiskach - wideo

Film z miejsca wypadku pod Solcem Kujawskim znajdziesz na stronie TVP Bydgoszcz: http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/komunikacja/kobieta-w-ciazy-i-17latka-zginely-kolo-solca/10960337Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo.

Zobacz też: Wypadek na Dworcu Wschodnim w Toruniu. Pociąg śmiertelnie potrącił 26-latka

za: KWP Bydgoszcz
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (5)

avatar
avatar
BYDG (gość)

a skąd ta rodzina? jak się nazywali? coś kojarzę ale nie mam pewności. Wyrazy współczucia:(
Dajcie znać kiedy pogrzeb

avatar
Monika (gość)

Najszczersze wyrazy współczucia [*]
Wielka strata. Siedemnastoletnia dziewczyna (Natalia) dzień później obchodziłby swoje osiemnaste urodziny...

avatar
Zniesmaczona (gość)

odp pierwszy komentarz:Jak można tak żerować na cudzym nieszczęściu, byle by zarobić.. hiena z ubezpieczen, wstyd jak pani tak może, jest pani bezczelna... w takim momencie ... brak słow . ps. mam nadzieję , że portal naszemiasto pani uniemozliwi takich komentarzy w przeszlości .

avatar
Karolcia (gość)

Wyrazy współczucia dla rodziny dziewczyn jechałam właśnie ta droga i widziłam ten samochód skasowany [*]

Wybierz kategorię