Spotkanie z politykami Spotkanie z politykami

(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na tematy społeczne i o aktualnych wydarzeniach politycznych w Polsce będzie można porozmawiać w czwartek 17 maja w Bydgoszczy.

Czytaj też:
» Jak stworzyliśmy Solidarną Polskę? [relacja MM-kowicza]

Popołudnie poświecone polityce przygotowują bydgoskie struktury Solidarnej Polski. Zaproszonymi gości będzie Bartosz Kownacki poseł na Sejm VII kadencji z okręgu bydgoskiego, prawnik, członek oraz organizator struktur Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro w województwie kujawsko-pomorskim.

Przybędzie także europoseł Tadeusz Cymański – współzałożyciel i przewodniczący Rady Programowej Solidarnej Polski, członek Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia.

Spotkanie jest zaplanowane na 17 maja o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ulicy Koronowskiej 74 w Bydgoszczy.


Zobacz też:

Bydgoszcz Raiders - rekrutacja

Stylowa Bitwa po raz czwarty w APK

Dywany kwiatowe "Dla Leona"

"Kino bez Prądu" na Starym Rynku
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!