Spotkanie z literaturą Spotkanie z literaturą

(© Materiał organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dom Kultury MODRACZEK zaprasza na spotkanie z poetką Wiesławą Kluszczyńską, które odbędzie się dziś, 31 maja o godz. 18.

Czytaj też:
» Pięć lat działaności jedynej bydgoskiej Kawiarni Literackiej

Od 10 maja 2007 roku Kawiarnia Literacka Domu Kultury MODRACZEK prowadzi cykl spotkań pod hasłem LITERACKIE CZWARTKI na Wyżynach. Bohaterką najbliższego będzie bydgoska poetka Wiesława Kluszczyńska – autorka wielu utworów zebranych w tomikach „Zgubiła zieloność” (2004) oraz „Nie tu, a jednak” (2008).

Po spotkaniu nastąpi otwarcie PÓŁKI BOOKCROSSINGOWEJ. Każdy z Was może przyjść i uwolnić swoje książki. Nie pozwólmy, aby kurzyły się na półkach! Puśćmy je w obieg i dajmy im drugie życie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Spotkajmy się w Domu Kultury MODRACZEK, ul. Ogrody 15 w Bydgoszczy.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 14 czerwca – szczegóły w najbliższym czasie.


Zobacz też:

Zespół ARMIA w Bydgoszczy

Machina Muzyki - zobacz zdjęcia

Zamień odpady na kulturalne wypady

RegioMoto - portal o motoryzacji
Dołącz do MMBydgoszcz.pl i napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
» dodaj artykuł
» dodaj zdjęcia
» dodaj wydarzenie
» dodaj wpis do bloga
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!