Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Radziejowscy policjanci zatrzymali 25-latka, który ukradł motorower. Był pijany i kierował mając sądowy zakaz. Trafił do aresztu, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Do przestępstwa doszło w piątek (21.03.2014r.) około godziny 18:00, w jednej z miejscowości na terenie gminy Bytoń. Dyżurny radziejowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży z niezamkniętego garażu motoroweru.
Natychmiast wysłał tam patrol . Dojeżdżając na miejsce, policjanci zauważyli, jadącego bez świateł i kasku motorowerzystę. Zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że to sprawca kradzieży oddalał się z miejsca przestępstwa. 25-letni mieszkaniec powiatu trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, alkomat wskazał prawie 1,2 promila alkoholu.

Rano po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty kradzieży, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz złamania sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Skradziony motorower wrócił do właściciela.
za: KWP Bydgoszcz

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!